מקום חמישי: נועה קירל עם מצעי הסאטן

"הגיוון עולה על גדותיו" הופתעה מהבחירה האופנתית דורין אטיאס. "כשאת נראית וחלקלקה כמו סט מצעי סאטן בחדר מלון אילתי, ובתכלס את אשכרה לובשת סדין וציפית מקולקציית מצעי סאטן היוקרתית של פנינה רוזנבלום. ועוד מתחת לגומי של החזיה הכי גדולה ביקום, גלגלת והוספת לבפנוכו שלו את החולצה".

כמה דרקונים קיבלה נועה קירל? (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12)
איפה הלכת? | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

מקום רביעי: אירית רחמים מוכנה לכל אירוע

הבאה בתור הייתה אירית (ללא) רחמים. "לא סתם עוד אגרטל באולמי רסיטל, אלא ממש מפיקת על חלל שאפשר לסמוך עלייה. לא לוקחת סיכון ומתאימה את עצמה לכל קליינט בכל אולם. רבע שמלה חליפת צלילה, עוד רבע לחגיגות יום הולדת לבן 50 שחולה על פורמולת וואן, ורבע נוסף פייטם לאירוע הערב". ומה עם הרבע האחרון?

אירית רחמים דרקונים (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12)
מותאמת לכל קליינט | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

מקום שלישי: סיבה למסיבה עם רבקה מיכאלי

"בא לי להוציא את הדרבוקה, לטגן כמה מופלטות, להרים כוסית ערק ולרקוד עם רבקל'ה פולקה צ'רקסית", אמרה אטיאס והשאירה את כולנו מבולבלים. "לא משנה מאיזה עדה את, השמלה הזאת היא סופר מוצלחת. אחלה גיזרה שהולמת את מידותיך עם אחלה צבע שהולם את גוון עורך. חגיגית שלא מגזימה. הכל בול במידה".

רבקה מיכאלי דרקונים (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12)
סיבה למסיבה | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

מקום שני: מירי בראדשו

הסטייליסטית התלהבה במיוחד מההופעה של מירי מסיקה, כאילו נשלפה מפרק של סקס והעיר הגדולה. "השמלה סופר מגניבה ומרימה לך. האפליקציה על הכתף, השילוב ההזוי של הבורדו והשחור שנראת קצת כמו אריזת מתנה, גם זה הולך חלק. אבל כמובן שאני לא מרוצה מהנעליים". מירי אף הספיקה להתנצל מבעוד מועד והודתה שבעבר איבדה לדורין נעליים ועד היום זה יושב עלייה. דורין בתגובה: "בן אדם במודעות ולוקח אחריות, אני סולחת. נראת כמו אריזת מתנה אבל יפה יפה יפה".

מירי מסיקה דרקונים (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12)
איפה הנעליים של דורין? | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

מקום ראשון: משפחת המלוכה וינדזור והספה הירוקה

והמנצחת הגדולה היא משפחת וינדזור בתמונה מלכותית במיוחד. "כולם לבושים שם טיפ טופ, בצבעוניות רכה, בשיא ההרמוניה ולא רק אחד עם השני, אלא גם עם הרהיטים. מה שגורם לי לחשוב שלא סטייליסט הלביש אותם, אלא דווקא מעצב פנים. הדבר היחיד שקצת הפריע לי בעין באופן לא ממלכתי בעליל, אלו הגרביים של הארי. איך הגעת למצב שאתה עם גרביים של תותחן כפרה? המנצחת היא כמובן: הספה הירוקה".

משפחת וינדזור דרקונים (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12)
והמנצחת: הספה | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12