אחרי הרעש התקשורתי שהיה על כך שאייל גולן החליט להפסיק לעקוב אחרי 200 האנשים שעקב אחריהם באינסטגרם, ביניהם חברתו הטובה אופירה אסייג, האחרונה לא נשארה חייבת ומיד הסירה עוקב ממנו גם. "אם זורקים עליי טיל, אני זורקת עשרה בחזרה", סיפרה הערב לערב טוב עם גיא פינס.

בהשראת המעשה של ציפי רפאלי, אמה של דוגמנית העל בר רפאלי וחברתה הטובה הנוספת של אופירה אסייג, שהחליטה להפסיק לעקוב אחרי כל האנשים אחריהם עקבה באינסטגרם, למעט ילדיה, החליט אייל גולן לעשות את אותו הצעד ואף העלה פוסט:

View this post on Instagram

לפני שלוש שנים וקצת, סבתא שלי שחלקה איתי את אותו החמצן, הלכה אל עולמה, ואני, אני רק מתגעגע אל מיתרי הקול שלה שעטפו אותי באהבה, אל הסיפורים התמימים, אל אלבום התמונות בשחור-לבן ואל כמה שפעם, פעם אנשים הקשיבו דרך האוזניים, אהבו דרך כפות הידיים והעור, עור שהיה נוגע אחד בשני כי ככה היו מרגישים, בזמן שהיום, היום הם/אנחנו מקשיבים דרך אגודלים וכפתורים שיודעים רק רגש וירטואלי, כי שיח או תגובה זה כבר לא משהו ש-"גר" לנו על השפתיים, אלא על האצבעות. - שלשום, הסרתי "עוקב", סה"כ "עוקב", והדבר גרר אחריו תגובות כואבות ושורפות, כאילו חלילה הפסקתי לאהוב ולזכור, לזכור מי אני ומאין באתי, ואני נשבע לכם שעברתי חתיכת דרך בשביל זה, וזה בסדר, אני מודה לבורא על כל המכשולים שלי, שהרי בזכותם ידעתי מי כאן ברגעים שגם הצל שלך מאכזב אותך, וזה בסדר גמור. - יש אנשים שהם קלים על המקלדת, וככה זה עובד היום, לצערי הגדול, כי פעם, פעם אמרנו אחד לשני "אני אוהב אותך" דרך התחתית של הגרון, ישבנו לשיחות ו-"הזענו" רגשות דרך העיניים, עיניים שנהרסו מקנאה ורצון לדעת על ההוא יותר מעל עצמם. היום, הטכנולוגיה תפסה מקום חזק, כל-כך חזק שהיא כבר כמעט ונותנת בעיטה למושג "אהבת חינם", אהבה כל-כך טהורה שלא עולה דבר, והמחיר שלה? הוא כמו לקבל בברכה את השבת - מדהים! - אתמול, אתמול קיבלתי "חיבוקים" מאנשים, אנשים שכן הורדתי להם עוקב, אנשים שהשורה הזאת היא כמו פסקול של פעימות הלב שלהם - טהורות. - אני יכול להמשיך ולכתוב עד מחר, אבל הצג, הצג הוא עדיין יהיה ריק מרגש ואהבה, כי חסר לנו התבלין הזה שנקרא "אהבת-חינם", לצערי. - אני תמיד אשתף אתכם על אשר יושב לי על הלב, כי אחרי הכול, אני עדיין בשר ודם, וגם לי, גם לי יש רגשות, וכן - גם אצלי הדם הוא בצבע אדום. אני מודה לכם על האהבה שלכם, והלוואי והייתי יכול לתת לכל אחד ואחת מכם חיבוק, אבל בשביל זה אצטרך עוד שניים או שלושה גלגולים. הורדתי אמנם "עוקב", אבל לעולם לא אפסיק "לעקוב" אחריכם באמת, אתם הכוח שלי. מתפלל שנדע לאהוב, כולנו. ותודה לאדם כחלון שאיתו היה הרבה יותר קל להעביר את התחושות לדף @admkhn_writer

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

מנחת הטלוויזיה ידועה כחברה טובה מאוד של גולן, שהגנה עליו לא פעם ולא פעמיים בתקשורת, בעקבות כל הפרשות בהן היה מעורב. "היו מצבים שברקוביץ' אמר לי - 'די, את מגזימה אופירה, איזו הגנה'", סיפרה אסייג. "אבל אני חברה עד הסוף, וזה מה שאני יודעת". 

אופירה אסייג ואייל גולן - אירוע של שלומי מלדיני (צילום: אלעד דיין)
"התאכזבתי שאני לא בקבוצה הקרובה שלו". אופירה אסייג על אייל גולן | צילום: אלעד דיין

מיד לאחר שהסיר ממנה עוקב, הרים אליה גולן טלפון: "הוא אמר לי - 'את שומעת? זה לא מסתדר, דניאל והבנים וזהו'. אמרתי לו - 'שניה רגע, שניה רגע', הורדתי לו עוקב והמשכתי. הוא היה בהלם. אמרתי לו שהתאכזבתי מהקבוצה הקטנה שהוא השאיר, שאני נחשבת יותר מהנשמה שלו, ואני לא שם".

גולן החליט להפסיק לעקוב אחרי 200 האנשים אחריהם עקב, למעט ארוסתו, דניאל גרינברג, ילדיו, אמו ואחותו. בהתחלה הוא עוד המשיך לעקוב אחרי כמה אומנים מחברת ההפקות שלו, כמו נסרין קדרי ואיתי לוי, אבל בסוף הפסיק לעקוב גם אחריהם.

אייל ברקוביץ', המנחה הצמוד לאסייג וגם אחד מחבריה הטובים, לא הצליח להניח את הסיפור בצד. "מה שהבחורה הזאת עשתה בשבילו", סיפר ברקוביץ', "לא האחים שלו, לא ההורים שלו ולא הילדים שלו עשו. אם הוא הוריד את כולם, רק אותה הוא היה צריך להשאיר. אופירה צברה שונאים ושונאות בגללו, אז הוא היה צריך להעריך את זה". 

אופירה אסייג אייל גולן ואייל ברקוביץ​ (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אופירה אסייג)
בימים יפים יותר. אייל ברקוביץ', אייל גולן ואופירה אסייג | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אופירה אסייג

"מדובר על מי שבסופו של דבר מחשיב אותך לפי מה שאתה עושה למענו", הוסיפה אסייג. "אם במסגרת היחסים שלי ושל אייל גולן שהייתה מטורפת, כמו שאמר ברקוביץ', הוא בחר לא לשים אותי בתוך הקבוצה הקרובה שלו, אז בסדר גמור, עניין שלו. לכל שבת יש מוצאי שבת".