בית, ילדים, סוסים, טבע ויוגה הם רק תמצית חייה של מירי בוהדנה, שעזבה לפני שנים את עולם הדוגמנות בו התגלתה באמצע שנות ה-90. לפני 12 שנה היא נישאה למיליארדר בבו קובו, ששוויו מוערך ביותר משני מיליארד שקלים. כעת בוהדנה היא כבר אמא לשלושה ילדים, ובוחרת את העבודות שלה בקפידה. הפעם היא החליטה לעבוד כמעט מהבית, ועל סט דוגמנות שצולם עבור בית האופנה "אריסטו שמט" בשדות הסמוכים לביתה, היא סיפרה בראיון ל"ערב טוב עם גיא פינס" מה הביא אותה לקאמבק. 

"אם הייתי צריכה להתפרנס, זה היה נראה אחרת", סיפרה בוהדנה, והוסיפה: "בגלל שאני לא נמצאת במקום שאני צריכה לדאוג לפרנסה, אני בוחרת את העבודות שאני רוצה לעשות ממש בפינצטה". ואכן, לבוהדנה יש קו אדום מאוד ברור: "אני אלך לים עם בגד ים, אבל לא אצטלם עם זה. הבן שלי כבר שואל: 'אמא, למה את מצטלמת עם בגד ים?', זה שם".

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

כאישה שלא מחוברת לרשתות החברתיות בכלל, היא אמרה על עצמה: "נהייתי מכורת אביבית", והדגימה למצלמה כמה חיקויים מוצלחים עם שפתיים משורבבות. גם על סערת ההטרדות לבוהדנה יש מה להגיד, ונראה כי בהיסטוריה שלה יש סיפורים שלא היו מביישים את קמפיין Me Too. "כמעט אין בחורה שלא חוותה איזושהי הטרדה מינית במידה כזאת או אחרת. כן, גם אני חוויתי. אני מרוקאית משוגעת, זה שניסה להטריד אותי הוטרד בעצמו והצטער על הרגע", שחזרה בוהדנה, ובאקט חינוכי החליטה שלא לפרט: "יש ילדים שרואים את זה".

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון עד חמישי ב-18:55 בקשת, ערוץ 12