בעוד חודשיים היא צפויה להינשא לנסיך הארי, ובינתיים מייגן מרקל כנראה עסוקה יותר בהדים התקשורתיים שמייצר סרטון העירום שלה, מאשר בהכנות לחתונה. הסרטון המדובר התפרסם באתר "סלב ג'יהאד", המיוחס לדאעש, ובו תמונות מזויפות של מפורסמות רבות בליווי טקסטים המדברים על ההפקרות בעולם המערבי, כמו למשל גלריית עירום של האויבת הציונית גל גדות. לכן קל היה לטעון שגם במקרה זה מדובר בזיוף, אבל החבר'ה מ"סלב ג'יהאד" החליטו להוכיח לעולם שמדובר בדבר האמיתי.

 >> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

הסיפור מתגלגל כך: בקיץ 2016, קצת לפני שפגשה את הנסיך, נפשה מרקל עם חברותיה ביוון. הבנות החליטו לצלם לחברים תמונה מהנופש, כשהן בבגד ים, ללא החלק העליון, ובגבן למצלמה. בזמן שהחברות התמקמו, נשלחה מרקל להפעיל את המצלמה עם טיימר לצילום מושהה, אך בטעות צילמה סדרת תמונות בעירום חלקי שעלו לענן ונשמרו שם. לא סרטון, אלא סדרת תמונות שנערכו על ידי מפעילי האתר המפוקפק כדי לתת תחושה של וידאו ולנפח את מימדי החשיפה.

וכדי לתת נוקאאוט לטענות משפחת המלוכה שמדובר בפייק ניוז, פרסמו מפעילי האתר בתגובה פוסט של אחת החברות של מרקל מאותה החופשה, באותו הלוקיישן ואותה פוזיציה, רק שהפעם היא מצולמת לבדה, ומי שמתויגת כצלמת היא לא אחרת מאשתו המיועדת של הנסיך. בכל מקרה, להארי אין על מה להתלונן, מכיוון שגם הוא צולם בעירום בעבר, במהלך מסיבה פרועה בה השתתף.

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון עד חמישי ב-18:55 בקשת, ערוץ 12