הוראות משרד הבריאות לא פוסחות על אף אחד, במיוחד כשזה מגיע לאמני ישראל שמשמשים דוגמה לשאר האנשים. מוש בן ארי טייל בהודו במשך חודש עם ג'ני ארוסתו הטרייה, ולמרות שהודו יחסית נקייה מקורונה, השניים חזרו ארצה ונכנסו ישר לבידוד של שבועיים בביתו במושב אומץ שבעמק חפר.

"זה מפתיע כמה זה כיף", סיפר מוש על הבידוד, והודה שהיה עושה זאת שוב, אם זה המחיר שצריך לשלם בשביל טיול של חודש בחו"ל עם ארוסתו. ואיך הוא מתמודד עם הביחד האינטנסיבי? "אם זה מבחן, בחרתי הכי נכון, כי הכי כיף לי עם ג'ני". 

View this post on Instagram

A post shared by Mosh Ben Ari (@moshbenari) on

 

גילית עליה דברים שלא ידעת לפני?
"תמיד ידעתי שהיא קולית, אבל פה כשאנחנו ביחד ומסתכלים על כל הטירוף בחוץ, הבנתי כמה היא באמת קולית".

נרשמו כמה ריבים? למרות שאתה לא נראה אחד שרב באופן כללי.
"אני יכול לריב, להיות עקשן על הדברים. אבל כשזוגיות נכונה היא נכונה". 

משבר הקורונה לא פסח גם על בן ארי, ובוטלו לו יותר מעשר הופעות. "הפסקתי לספור מתישהו, כי זה סתם כואב", הודה מוש. אבל כאן זה לא נגמר. "היו שלבים של הטירוף, לחזור הביתה ולנעול את הדלת, ואז פתאום הגיעה הסופה המטורפת". אותה הסופה באילת שהרסה את כל החופים באזור, כולל את "החוף של מוש". "היה לי יום מאוד קשוח, אבל למחרת כבר התחלנו לשפץ. ישבתי מרחוק והסתכלתי על המצלמות, ואמרתי להם איזו אבן להזיז וכאלה. אם לא הייתה הקורונה הייתי מאוד מתבאס ממה שקרה בחוף, אבל הכל בפרופורציה".

ומה לגבי הזקן והראסטות, שמשמשים מדגרה רצינית לקורונה? "לא שווה לי להתגלח, אני עכשיו פה בבית, אבל גם הקורונה לא תוכל להוריד את הראסטות".