אפליקציית אינסטגרם הפכה בשנים האחרונות לאחת מפלטפורמות המדיה החברתית הכי חשובות והכי רווחיות. לא סתם הכוכבים הכי גדולים מתחזקים עמודים עם מיליונים עוקבים, ויש לזה גם תמורה יפה ואפילו יפה מאוד.

בראש רשימת המרוויחים הגדולים ממוקם כריסטיאנו רונאלדו, עם הכנסות של יותר מ-47 מיליון דולר מפוסטים ממומנים. אם תרצו שהוא יקדם את המוצר שלכם בפוסט תיאלצו להיפרד מכמעט מיליון דולר – 957,000 דולר לפוסט אחד בודד. 

משפיענים ונהנים: המרוויחים הגדולים באינסטגרם
תפס את המקום הראשון. כריסטיאנו רונאלדו | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

ברשימה תמצאו עוד חמישה כדורגלנים מצליחים – מסי שנמצא במקום השני עם הכנסות של 23.3 מיליון דולר מפוסטים באינסטגרם, דיוויד בקהאם במקום הרביעי עם 15.9 מיליון דולר, ניימאר במקום השישי עם הכנסה של 7.2 מיליון דולר, מיד אחריו זלאטן איברהימוביץ' במקום השביעי עם 4 מיליון דולר, ובמקום התשיעי רונאלדיניו עם 2.6 מיליון דולר. 

משפיענים ונהנים: המרוויחים הגדולים באינסטגרם
מובילה על אחיותיה. קנדל ג'נר | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

אתם בטח שואלים את עצמכם איפה משפחת קרדשיאן-ג'נר ברשימה הזו? קנדל ג'נר מובילה על אחיותיה וממוקמת במקום השלישי עם הכנסה של 15.9 מיליון דולר, קיילי הרחק מאחוריה במקום ה-8 עם הכנסה של 3.8 מיליון דולר (אבל העלות לפוסט אחד היא הכי גבוהה – 1.2 מיליון דולר), וקלואי קרדשיאן סוגרת את הרשימה במקום העשירי עם הכנסה של 1.2 מיליון דולר. ואיפה קים ברשימה? הקרדשיאנית הראשית לא הצליחה להיכנס לעשרת המרוויחים, אבל תהיו בטוחים שבשנה הבאה היא תדאג שזה ישתנה. 

משפיענים ונהנים: המרוויחים הגדולים באינסטגרם
במקום השני והמכובד. מסי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

עוד ייצוג נשי מכובד באמצע הרשימה היא סלינה גומז, שממוקמת במקום החמישי עם הכנסה של 8 מיליון דולר הודות ל-164 מיליון העוקבים שלה באינסטגרם. גומז הצליחה לעקוף את כל בנות משפחת קרדשיאן-ג'נר מבחינת מספר העוקבים, וממוקמת במקום השלישי בעולם אחרי כריסטיאנו רונאלדו, עם 195 מיליון עוקבים (גם כאן הוא במקום הראשון) ואריאנה גרנדה (עם 170 מיליון עוקבים). 

משפיענים ונהנים: המרוויחים הגדולים באינסטגרם
רק במקום השמיני. קיילי ג'נר | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

אז מה רונאלדו עושה עם כל הכסף שהוא מרוויח? מתפאר בתכשיטים יפים ומנצנצים. השחקן היה אורח בוועידת הספורט הבינלאומית שנערכה בדובאי, אליה הגיע כאשר על ידו מונחים תכשיטים בשווי 830 אלף דולר. מי אמר שאינסטגרם זה בזבוז זמן? 

 
משפיענים ונהנים: המרוויחים הגדולים באינסטגרם
הרשימה המלאה | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12