השמועות התרוצצו בימים האחרונים אבל עכשיו זה רשמי: אחרי 17 שנים של זוגיות, שירה מנור וצביקה פיק נפרדים. מנור, שידעה שהחשיפה הזו תגיע, החליפה את מספר הטלפון שלה ונתנה אותו רק לחברים הקרובים.

כבר מתחילת הדרך, הזוגיות הזו ריתקה את מדינת ישראל. מצד אחד – פיק, כוכב ענק בשנות ה-50 לחייו, גרוש ואב לשלושה. מצד שני מנור, בת 18 בלבד בתחילת קריירת הדוגמנות שלה. 36 שנים מפרידות ביניהם, ולמרות זאת הם הצליחו לשרוד כמעט שני עשורים יחד, וגם להביא שני ילדים – היום בני שבע וחמש. הצצה לחיים המשותפים של השניים קיבלנו בדוקו-ריאליטי "המאסטרו", שעלה לשידור בשנת 2005. 

צביקה פיק ושירה מנור נפרדים (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
אחרי 17 שנים יחד - פיק ומנור נפרדו | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

פיק, בן 71 כיום, עבר לפני כשלוש שנים אירוע מוחי במהלך טיסה מלונדון לישראל. הוא נזקק לשיקום ממושך עד שהצליח להשיב לעצמו את יכולת הדיבור והתפקוד וכדי לסמן ניצחון על האירוע – הופיע בפסטיגל. גם שירה, בת 35 כיום, עברה תקופה לא קלה לצדו, אבל באופן לא מקובל כשהוא חשף לראשונה מה עבר בסרט של חיים אתגר בשנת 2019, הוא דיבר על הילדים, על החתן המפורסם טרנטינו - אבל לא על בת זוגו.

היום מאשרים חברים למערכת "ערב טוב עם גיא פינס" שפיק ומנור למעשה מנהלים חיים נפרדים כבר כמה חודשים, אבל הצליחו לשמור את זה בסוד בזכות העובדה שהם עדיין מתגוררים יחד בווילה רחבת ידיים ברמת השרון. השניים לא צריכים לעבור גירושים כי מעולם לא התחתנו, אך המקורבים מספרים כי מדובר לגמרי בפרידה.

צביקה פיק, שירה מנור ושאר בני המשפחה בחרו שלא להגיב לפרסום.