בזמן שכל אזרחי המדינה יוצאים לבחור בקלפיות בפעם החמישית, חברת החדשות ו"ארץ נהדרת" מתכוננים לקראת משדר הבחירות החגיגי שייערך הערב. מערכת "ערב טוב עם גיא פינס" פגשה אמש את יונית לוי ואיל קיציס מאחורי הקלעים של צילומי הפרומו למשדר, ומתברר שהיחסים בין השניים הפכו להיות קרובים במיוחד בזכות תדירות הבחירות בישראל.

"אנחנו היינו ביחסים הרבה יותר טובים, זה מתדרדר. היינו חברים והיה מגניב, אבל זה לא טוב מה שקורה. אנחנו כבר לא יכולים לסבול אחד את השנייה. אסור לי להגיד דבר כזה, סליחה, כבר מאוחר בלילה", אמרה בהומור מגישת החדשות על העבודה עם קיציס. "זה חד משמעית רק בשמך. אני דווקא ממש חיכיתי ליום הזה. בשבילי כשיש בחירות זה כיף, אבל פתאום אני קולט שזה לא הדדי וזה קצת מבאס", הגיב בחזרה.

מה הסיכוי שלא ניפגש פה שוב עוד כמה חודשים בצילומי פרומו חדש?
קיציס: "תראה, כשמדברים על זה ש-61 זה ניצחון מדהים, זה אומר באיזה מצב אנחנו - כי פעם ב-61 בכלל לא היו ניגשים להרכיב את הממשלה. זה אומר ששנתיים גג.
לוי: "לא רע. אני לא מהמרת על שום דבר".

אחרי חמש מערכות בחירות בשלוש השנים האחרונות, לוי הציעה רעיון מעשי: "אנחנו יכולים לצלם כבר את הפרומו לבחירות השישיות?". קיציס לעומת זאת, הביא רעיון חתרני, "לא, אני חושב שצריך לשדר את הפרומו של הבחירות הראשונות בתור אמירה".