הנינג'ה הראשונה על עמוד: רותם סלע כבר נלחמה ביכולות הספורטיביות שלה בפרסומת הקודמת של קסטרו, כשהתבקשה לרכב על גלגיליות, וצלחה אותן. הפעם, חברת האופנה שבבעלות משפחתו של בעלה, אריאל, אתגרה אותה עם ספורט חדש וקשה במיוחד - ריקוד על עמוד.

אין ספק שזה כבר מזמן ספורט לכל דבר ואינו שייך רק למרתפי מועדוני החשפנות, אבל הוא הרבה יותר מסובך ממה שהוא נראה. יש צורך בריכוז שיא וכוח, ואם אפשר שגם יראה סקסי על הדרך. "העניין הוא לא הנפילות", הסבירה הדוגמנית החבולה, "העניין הוא הסימנים הכחולים שהעמוד משאיר על הגוף. בגדול הרגליים שלי הן בצבע כחול מהרגל ועד האגן. מדובר בספורט לכל דבר וזה שהוא סקסי זה בונוס".

הפרסומת שצולמה בקייב דרשה מהדוגמנית אימונים בכל יום במשך חודש שלם. "התקינו לי עמוד באמצע הסלון, ובין האימונים הייתי צריכה לעשות חזרות גם בבית. לימדתי את הבנות שלי, וכל מי שהגיע ניסה את מזלו על העמוד". על האימונים המפרכים אמונה אליסה פלסקובה, בעלת סטודיו לריקוד על עמוד ואלופת אירופה בעבר. זאת לא ההיכרות הראשונה של השתיים, כי פלסקובה השתתפה באודישנים של רק רוצים לרקוד.

"אריאל לא התלונן כל התקופה הזאת", שיתפה סלע בחוויות של בעלה שצפה מהצד. "במיוחד כשהמורה הייתה באה אלינו הביתה. פתאום בא לו קוטג' מהמקרר, פתאום הוא שוב רעב אחרי ארוחת ערב, הוא היה צריך להציץ". אז אין ספק, שהוא לא ממש סבל ממה שהחברה הכינה לאשתו, ואם כן אז בשקט.

כוכבת נוספת מעבר לים שהתעוררה בוקר אחד למראה עמוד ריקוד בסלון, היא ג'ניפר לופז, שהתאמנה אף היא על המובים הסקסיים. הזמרת תככב בסרט חדש בו היא משחקת רקדנית על עמוד במועדון חשפנות, ולצורך התפקיד התאמנה גם היא ימים כלילות, והמכות הכחולות לא פסחו גם על הגוף האקזוטי שלה.