בזמן שהחום הקיצי גורם לנו לברוח מיד למזגן, יש כמה זוגות לוהטים שעדיין גורמים לנו להזיע. כמעט שנה עברה מאז הפרידה ממגישת החדשות מיקי חיימוביץ', ואלי אילדיס כבר מתחזק זוגיות חדשה וצעירה במיוחד. מגיש הניצחי של חדשות הספורט יוצא כבר מספר שבועות עם דניאל לינקר, שצעירה ממנו ב-23 שנים. כפי שפירסם צחי קומה ב"ידיעות אחרונות", לינקר היא מדריכת יוגה ומנחת סדנאות לניקוי רעלים, וממש אין לה בעיה עם בשר בימי שני.

מי שהצליחה לגנוב את כל הפוקוס בשבועות האחרונים היא הדוגמנית עדן פינס וחיי האהבה הסוערים שלה. בארבעת החודשים האחרונים הייתה פינס בזוגיות קצרה אך מתוקשרת עם זוכה "מאסטר שף" תום אביב, ואז הגיע גם הרומן המוכחש עם הזמר עומר אדם שעשה הרבה כותרות. אבל כל זה כבר היסטוריה ובימים אלה פינס בכלל מהדקת קשר עם עומרי בן נתן, השניים אפילו אישרו את הזוגיות עם פוסט פוטוגני באינסטגרם.

(טוב אולי קצת) ��אל תאמינו לשמועות

A post shared by Omri Ben Natan עמרי בן נתן (@omribennatan) on

זה לקח להן שנה אבל בסוף אורנה בנאי ובת חן סבג טסו לחופשה ראשונה בחו"ל. השתיים הכירו לפני כשנה, כשטסו לפסטיבל המוזיקה אולטרה בלונדון במסגרת "הטריפ של XL". את החופשה הראשונה מעבר לים הן בחרו לעשות בקרואטיה, ומצאו את עצמן באמצע חגיגות הניצחון של נבחרת קרואטיה מול רוסיה במשחקי המונדיאל.

 "ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:50, קשת, ערוץ 12