שנתיים עברו מאז מותו של הזמר והיוצר מאיר בנאי ממחלת הסרטן בגיל 55, ורק עכשיו בנו הבכור נועם ניצב על הבמה החשוכה כדי לשיר את היצירות של אביו. זה קרה בהשקת האלבום השני של נועם, שם התייצבה לצידו כל משפחת בנאי. על הבמה הוא מספר שלפני מותו של מאיר, הוא לא היה מעלה על דעתו לעשות שיר שלו: "הבנתי שבערב המרגש הזה, בשבילי זה יהיה מאוד חשוב כן לעשות שיר שלו ואפילו להקדיש אותו לעילוי נשמתו". 

>> צפו בפרקים המלאים של "ערב טוב עם גיא פינס" ב-makoTV

גם אורנה בנאי הייתה שם, ונראה שהיא מתקשה להיזכר בשירים שיצר אחיה: "את מאיר קשה לי לשמוע, עד היום. אני מתגעגעת אליו, חולמת עליו. כל דבר מזכיר אותו, זה קשה וכואב". נועם מספר שאחרי שאביו נפטר הוא כתב כמעט אלבום שלם על האובדן, אבל החליט שלא להתעסק בו בנתיים: "החלטתי לא להתעסק בשירים ההם. אולי יום אחד אני אגע בהם, אבל הם הרגישו לי בנקודה הזאת של הזמן, שצריך לשים אותם בצד ולהתעסק דווקא להיפך – בחיים".

>> לוח שידורים ערוץ 12 

"היה לו מאוד קשה עם המקום של הפרסום וההצלחה, פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה. היה לו קשה לשחק את המשחק שאנחנו האמנים צריכים לשחק" מספרת אורנה, שעדיין מתקשה לשים את הזכרונות מאחיה בצד, "נראה לי שהוא בכיף היה עובר להיות חזן בבית כנסת, לשלב את מה שהוא אהב - את הדת ואת המוסיקה. קול כמו של מאיר לא היה ולא יהיה, לפי דעתי".

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:55, קשת, ערוץ 12