סביב חופשת חג המולד האחרונה, הגיעה השחקנית מורן אטיאס לביקור קצר בישראל, אבל מאז היא לא עזבה ונדמה שיש משהו שגורם לה למשוך אותו קצת יותר מהמתוכנן. כתב ערב טוב עם גיא פינס, אסף גולן, פגש את הבינלאומית ביום צילומים לפרסומת חדשה של "ביטוח ישיר", כשהיא לבושה בשמלת מעצבים ומתפלשת בבוץ הים התיכוני של יער בן שמן. 

מורן אטיאס על הזוגיות המוכחשת עם טום אביב - אקסטרה
מתוך "ערב טוב עם גיא פינס" | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

אם מישהו חשב שאטיאס תפגין גינונים של דיווה ותתלונן על הג'וב הוא טעה, כי היא דווקא נהנתה מכל רגע ושיחקה עם הבוץ כמו ילדה. "כשסיפרו לי על הרעיון ממש חששו שלא אסכים ואמרתי אוקיי", סיפרה, "עשיתי דברים הרבה יותר מורכבים כשחקנית". 

את מורן ליוותה ליום הצילומים המלוכלך אמא שלה, יעל, שלא כל כך אוהבת לשתף פעולה עם התקשורת. השחקנית בת 38 וכנראה שגם אמא שלה לוחצת על נכדים, אז איך הגיבה כשפורסמה תמונת הנשיקה של הבת שלה עם השף טום אביב? "אין לה דעה", סיפרה מורן, "היא נתנה לי את העצה הכי טובה - תעשי מה שבא לך, מה שכיף אני חושבת שאם אני אצא עכשיו עם צפרדע אמא שלי תהיה מבסוטה". 

אבל למרות הרומן שמתהווה בחודשים האחרונים ומשאיר את אטיאס בארץ, השניים ממשיכים להכחיש ולהתחמק מכל שאלה בנושא. מורן עצמה לא הייתה מוכנה להתייחס לצילום וגם לא מיהרה לצאת בהצהרות והמשיכה לשדר עסקים כרגיל. "אין פה הסברים", אמרה, "לא שיניתי את מנהגי החיים שלי, אני אוכלת פסטה פעמיים אם לא שלוש בשבוע, אבל על החיים שלי הם באמת על הקו של לוס אנג'לס - ישראל". 

טום אביב ומורן אטיאס מתקשים להכחיש את הקשר
השף בתגובה: "אל תשאל שאלות לא תשמע שקרים" | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12