חברי נבחרת "ארץ נהדרת", כבר עלו על חולצות הוואי ותכננו חופשה בחגים, אלא שאז הממשלה נפלה - והם נקראו למילואים. כן, התוכנית המצחיקה מכולן "ארץ נהדרת", עומדת לחזור לעונת בחירות חדשה, וכתבת מערכת "גיא פינס", בר ביתן, תפסה אותם לשיחה צפופה בסט הצילומים - שככל הנראה לא היה פחות מסובך מהרכבת הממשלה עצמה.

הפעם הם לקחו את הפלונטר הפוליטי שמוביל את ישראל למערכת בחירות חמישית בשלוש וחצי שנים, באופן מאוד מילולי. מבחינה טכנית יצרו קונסטרוקציה של כדור ברזל, ומיקמו את השחקנים לתוך שני החצאים שלו - עם כל מיני תוספות שהפתיעו אפילו את השחקנים עצמם.

"זה מאוד מבלבל, אני דרכתי על משהו שחשבתי שהוא בובה, והוא היה אלי", אמרה איילת שקד, סליחה ליאת הר לב ובנימין נתניהו הלוא הוא מריאנו אידלמן הוסיף על האדם שחשב על הרעיון לקונסטרוקציה: "אני אתפוס אותו ואגיד לו כל הכבוד. זה כיף לצאת קצת מהקופסה. קצת להתקפל מה קרה?".

נבחרת ארץ נהדרת חוזרת לעונת בחירות חדשה (צילום: לילה טוב עם גיא פינס, קשת 12)
איך תקעו את כולם בפלונטר ענק? | צילום: לילה טוב עם גיא פינס, קשת 12

בעקבות פרישתו של נפתלי בנט מהפוליטיקה, ערן זרחוביץ' עבר לעולם התקשורת. "סימנתי את בנט כשהוא עד היה בחיתולים, אמרתי שאותו אני רוצה. ניסו למצוא פוליטקאי אחר, אבל ביבי ויאיר תפוסים", אמר זרחוביץ' שנכנס לדמותו של דני קושמרו, "אני לא יכול לעשות עכשיו סתם חבר כנסת סתמי - אז אני בבעיה. אמרו שיקחו אותי לקושמרו".

הנה יש לך אפילו שיער.
"אני אכלתי אותה בענק. לדמות של בנט הייתי מגיע עשר דקות לפני הצילומים, שם את השיניים ואת הכיפה ונכנס - קרחת כבר יש לי מהבית. פה הייתי צריך להתאפר שעתיים וחצי - זה הרעת תנאים. אבל בסדר אנחנו לאט לאט נתמודד עם המציאות".

נבחרת ארץ נהדרת חוזרת לעונת בחירות חדשה (צילום: לילה טוב עם גיא פינס, קשת 12)
איך תקעו את כולם בפלונטר ענק? | צילום: לילה טוב עם גיא פינס, קשת 12

כדי להישאר בפוזיציה שאמרו לה, שני כהן, הלוא היא מרב מיכאלי, נקשרה ברתמה לכדור הברזל. "הפכו אותי ושמו לי רתמה - מקודם כמעט הקאתי", סיפרה כהן והוסיפה כי זה לא הדבר הגרוע ביותר שעבר עליה במהלך 13 השנים בהן היא מופיעה בתוכנית, "היה לנו פעם פתיח ברכבת הרים והייתי בהריון, אמרתי להם שאני לא רוצה לעלות על הרכבת, אבל הרופא אמר לי שזה בסדר. עשינו 11 סיבובים, לדעתי עפרי עד היום קצת מבולבלת". גם לגיה באר גורביץ', אשר ילדה בעונה האחרונה, חזרו בחילות הבוקר בעקבות הצילומים. "היו עלי בובות - לא טוב לי. אני הולכת להקיא רגע", אמרה לשאר חברי הנבחרת שנותרו מבוהלים. 

וכרגיל, יש אדם אחד שמסתכל על הכל מהצד ונהנה שהוא לא חלק מכל הבלגן - איל קיציס. "אני חושב שאם הם לא היו סובלים כל כך הרבה שעות בצילומים, אני לא הייתי נהנה כל כך בצילומים", אמר ועכשיו כל מה שנותר הוא שמישהו יתיר את הפולנטר האנושי כדי שכולם יחזרו הביתה.