ערב עמוס בכישרון, מוזיקה ותלבושות עבר אמש (שלישי) על בימת "הכוכב הבא". בין כל הביצועים המרשימים של המתמודדים, השופטים והאורחים המפתיעים, בלטו לא פחות גם כמה תלבושות מסקרנות שדווקא לא הגיעו מהמתחרים עצמם.

למרות הלוק הצבעוני מכף רגל ועד ראש של סטטיק, מי שגנב (שוב) את ההצגה היה החצי השני, בן אל תבורי. בעוד השניים התווכחו מה כבד יותר: הבייבי סטטיק המוכר של הצוואר שלו או צמיד הכתר החדש של בן אל, מערכת ערב טוב עם גיא פינס יצאה לברר במה בדיוק מדובר.

כמה עולה חלוק הורסצ'ה של בן אל תבורי? EXT
חצי קילו זהב משובץ יהלומים. צמיד הכתר של בן אל | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

אז מסתבר שחצי קילו של זהב משובץ יהלומים עיטר את היד של בן אל אמש. הבוקר מיהר האמן בזוקה ג'ו לקבל חזרה את התכשיט שיצר, ולהציע אותו למכירה תמורת 1,200,000 שקלים. אבל עם כל היוקרה של הצמיד, מה שבאמת תפס לכולם את העין היה דווקא שאר האאוטפיט של השופט.


אז כן, בן אל עלה לזירה עם חלוק רחצה יוקרתי במיוחד של המעצב ורסצ'ה, שנמכר בסכום של 1,500 שקלים. "בואו נהיה הוגנים", חשף סטטיק את מה שקרה בזמן הבחירה, "כשבן אל העלה את הרעיון, היינו כולנו חלוקים". וזה היה משחק המילים היחידי שתקראו, מבטיחים.

אבל לא רק צמד השופטים גנב את ההצגה, היא התחלקה שווה בשווה בין כולם. נועה קירל החיילת הטרייה עלתה לבמה עם תסרוקת שלא בדיוק עומדת בתקנון הצבאי, כשחצי מראשה צבוע בוורוד בזוקה. "השיער לא תקני כשאני בשירות", הבהירה, "כרגע אני לא בבסיס או בתפקיד צבאי. בין לבין מותר. אבל זה יורד, זה צבע מים". אז כן, כולם יכולים לנשום לרווחה, היא לא תקבל שום דו"ח מ"צ.
מאחורי הקלעים של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020
בא לי צהוב. נועה קירל והמ"צ בדימוס, אסי עזר | צילום: אורטל דהן, מאקו