2020 הייתה אמורה להיות השנה שבה ניקול ראידמן מנסה לכבוש את העולם כזמרת, אבל הקורונה אפילו לא השאירה לה סיכוי לבחון את כישורי השירה שלה מול הקהל הרחב. בצל ההגבלות על עולם התרבות בארץ והסכם הנורמליזציה עם איחוד האמירויות, ראידמן מתכננת לכבוש את דובאי עם שלושה ימים של פסטיבל ענק ומוגזם כמו שהיא אוהבת.

"מישראל באהבה" אמור להביא לדובאי שלושה ימים של הופעות מישראל, גם לקהל ישראלי וגם לקהל מקומי. שלא כמו בישראל, בדובאי יש מתווה שמאפשר את המשך קיומו של עולם התרבות בהופעות מסודרות כשהקהל מאורגן בקפסולות.

ראידמן כבר סגרה לוקיישן מרהיב - מתחם החוף של הבורג' אל ערב, שם נערכות הופעות בינלאומיות כמו זו של הזמר הרוסי פיליפ קירקורוב, חברה הקרוב של הזמרת. בשבוע שעבר ראידמן ביקרה בדובאי לסגור פרטים אחרונים ואף ניצלה את הביזנס בשביל קצת פלז'ר - חופשה זוגית ראשונה עם החבר החדש ירון כהן. 

ראידמן כבר השקיעה כ-50 אלף דולר בסגירת העסקה ושריון החוף, מתוך תקציב עצום של כ-2 וחצי מיליון דולר שתכננה להשקיע בפסטיבל כולו. היום התקבל האישור הרשמי לפסטיבל - 1,500 איש במתחם ענק, תוך שמירה על ריחוק חברתי וכל ההנחיות.

אך לצערה של ניקול, עם ההודעה מדובאי הגיעה גם ההודעה על ארבעה ישראלים שנדבקו במוטציה הבריטית ועל כך שישראל בדרך לסגר. כשלזה מוסיפים את החלטת הממשלה על בידוד לכל מי שחוזר מחו"ל קיומו של המופע אושר על ידי האמירתים, מוטל בספק.