בשבוע שעבר נחשפו תמונות זוגיות של מלכת היופי לשעבר, ניקול רזניקוב וכוכב הרשת סמיון גרפמן, שהקשו עליהם להכחיש את הקשר החדש. למרות זאת, הם עדיין דבקים בגרסה שלהם, לא פחות ממה שהם דבוקים האחד לשנייה.

השניים הגיעו יחד לאירוע מתוקשר, וכצפוי נשאלו על הקשר המסקרן והמפתיע ביניהם. "לא טסתי לתוכנית במטרה למצוא אהבה", אמרה מלכת היופי במיל'. "אנחנו אוהבים להשאיר את הדברים הפרטיים בפרטי", אמר כוכב הרשת, בניסיון להצניע את המסר.

סמיון גרפמן וניקול רזניקוב
השניים נצפו קרובים ומאוהבים מתמיד | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

למרבה הפלא, מה שהפיל אותם הייתה דווקא פליטת פה שהגיעה תוך כדי שיח פוליטי. גרפמן שהספיק להתמודד לכנסת עם מפלגתו בט"ח, ולא מהסס לעשות זאת שוב, הודה: "אני שוקל לרוץ, ואולי סוף סוף בעזרת זה נוכל להקים ממשלה". רזניקוב ישר קפצה על ההזדמנות והכריזה שגם היא תרוץ לכנסת, מה שהלהיב את אסף גולן, כתב ערב טוב עם גיא פינס, משום שזאת תהיה הפעם הראשונה שזוג מתמודד יחד בבחירות. 

מבלי לשים לב, מיהרה מלכת היופי לשעבר להסכים עם גולן, וכך קרה שאישרה את הזוגיות תוך כדי ההתלהבות מהרעיון המהפכני. "בואי נמשיך באירוע, ביי", ניסה גרפמן במבוכה לחפות על בת זוגו, כן כן, לכאורה.

כזכור, בין רזניקוב (19) וגרפמן (44) מפרידות 25 שנים, גירושים ושלושה ילדים. בתו הבכורה של כוכב הרשת גדולה יותר מבת זוגתו החדשה (לכאורה כמובן), והוא עצמו מבוגר יותר מאביה. אז מה אפשר לאחל "לזוג הטרי"? נקווה לראותכם יחד בקלפי בבחירות הבאות, כשרזניקוב תוכל לממש את זכותה בפעם השלישית בחייה.