מלכת היופי לשעבר, טיטי איינאו, החליטה לרתום את הפרסום שלה למען נושא כאוב שקרוב אליה באופן אישי. לפי שנתיים וחצי אחיה הגדול אובחן עם מחלת כליות קשה, וקיבל בשורה לא פשוטה מהרופאים שהדרך היחידה להציל את חייו היא תרומת כליה. במקביל לטיפולי דיאליזה יומיים, הוא נכנס לרשימת המתנה ארוכה.

זמן ההמתנה הממוצע לחולה ברשימה כזו הוא חמש שנים, והרבה מהחולים לא שורדים עד שנמצאת עבורם התאמה. לכן טיטי ואחיה פנו לעמותת "מתנת חיים" שמסייעת בחינם ובהתנדבות לחולים ומאתרת עבורם תרומות כליה מאנשים. הם מצאו תורם לאחיה של טיטי ולפני שלושה חודשים הוא עבר השתלה שהצילה את חייו. 

כעת מלכת היופי לשעבר מגייסת את חבריה בביצה כדי לעורר את המודעות לתור הארוך מדי להשתלה ולעודד תרומות לעמותה שסייעה לאחיה, תחת הכותרת שקוראת לקצר ולקרוע את רשימת ההמתנה. "החלטתי לצאת בקמפיין להעלות את המודעות כלפי העמותה שעושה עבודת קודש", סיפרה איינאו. "וגם כדי לחסל את רשימת ההמתנה ולעודד אנשים שיבואו ויתרמו. אני יודעת שזה לא כסף ומדובר בבריאות, אבל זו דרך באמת מדהימה להציל חיים". 

View this post on Instagram

לפני שנתיים וחצי יצאנו למסע אחר לגמרי, אני גרתי בניו יורק אחי בארץ החיים לכאורה התנהלו כרגיל , אבל החיים כמו בחיים תמיד דינאמים ומפתיעים אותך, בלי התראה מוקדמת החיים שלך תופסים תפנית מטורפת, לאחי נודע ביום בהיר אחד שהוא חולה כליות סופני, מחלה גנטית שפגעה לו בשתי הכליות והיה זקוק להשתלת כליה בשביל להמשיך לחיות. מבחור צעיר שעובד וחי חיים רגילים הוא מוצא את עצמו בדיאליזה כמה פעמיים בשבוע. בהתחלה הכל היה שחור ולא ידענו למי לפנות, והתחילו החיפושים אחר הכליה, אני לצערי נפסלתי מלתרום לו .. ושמענו על "מתנת חיים" עמותה שאחרית על יותר מ40% השתלות כליה בישראל!! העמותה מורכבת מאנשים מהמגזר הדתי שמחליטים להציל חיים! לבוא ולתרום כליה לבן אדם שאתה לא מכיר ולא פגשת מעולם! עכשיו כשאתם קוראים את זה הייתם מסוגלים לעשות כזה מעשה? להכנס לסידרה של בדיקות ותיזוזים של חצי שנה, להיות בחדר ניתוח ארבע שעות, לסכן את החיים שלכם בשביל מישהו אחר.. לקחת חלק מהגוף שלכם בידיעה שזה לא יחזור לעולם! בידיעה שאם יום אחד יקרה משהו חס וחלילה לכליה שלכם אז אתם נותרים ללא כליה נוספת בשבילכם? סובלים שלושה חודשים של החלמה ומשנים את החיים שלכם בשבילו מישהו שלא הכרתם לעולם. זה מעשה של אנשים לא רגילים, יש משהו מיוחד באנשים האלה, אני קוראת להם מלאכים שמסתובבים בינינו, כאלה שנותנים לך תקווה באנושות, הסוג הזה שאלוהים משקיע עוד קצת בשביל שהם יוולדו עם ערכים של נתינה אמיתית ללא תמורה, הדבר היחיד שהם מקבלים מזה זה את המילה "תודה" ולמען האמת המילה תודה מתגמדת ליד המעשה הזה, אין דרך להודות באמת לאנשים האלה, לאחר שנה וחצי מתנת חיים מצאו לנו תורם בחור צעיר אב לחמישה ילדים בן 29 איש מדהים שלנצח יהיה חלק מהחיים שלנו ולעולם לא נהיה מספיק מוקירי תודה על המעשה האצילי שעשית. ותודה לאחי שהיה גיבור לאורך כל הדרך, ותודה לשם ששמר עלינו והראה לנו את האור בקצה המנהרה. תודה לצוות המדהים שעבד איתנו על השער הזה.. צ

A post shared by טיטי איינאו (@titiayenew) on

הכוכבים שהתגייסו למען המטרה הם השף טום אביב, המפיק מוטי רייף, מאמנת הכושר אירה דולפין, הזמר עידן יניב, מנחת הטלוויזיה קורין גדעון, ועוד רבים וטובים שקוראים לציבור לתרום לעמותת "מתנת חיים".