הערב חשף העיתונאי רן בוקר עוד פרק בדרמה הגדולה של אייל גולן ובני פרץ. על פי הדיווחים, השניים מתקדמים לגירושים מקצועיים, ומנסים לחלק את ההון המשותף המוערך בכ-100 מיליון שקלים.

פרץ וגולן שותפים כבר שבע שנים, במהלכם הפך פרץ ליד ימינו של הזמר. את הסכסוך הצליחו ליישב לכאורה, אך מקורבים של השניים מספרים כי הם עובדים על הפרדת רכוש, בשל ויכוחים שונים על המשך הדרך. על פי דיווחים שונים, גם במקרה הזה יש קשר לכניסתה של דניאל גרינברג לחייו של הזמר.

הרכוש של השניים כולל בעיקר נדל"ן שנרכש במהלך השנים בחברת ליאם-שי נדל"ן, בבעלותם המשותפת. בין הנכסים של החברה, דירה בקומה ה-27 של מגדל בתל-אביב, הכוללת סאונה ובריכה על הגג, העומדת למכירה בכ-37 מיליון שקלים. בנוסף, לשניים פנטהאוז בפארק צמרת, עליו דורשים כ-50 מיליון שקלים. כמו כן, הם הבעלים של דירות ברחובות, מרכז מסחרי במזכרת בתיה וכן נכסים שונים מעבר לים. נכס משותף נוסף הוא חברת "אלין סטאר", חברה לפתרונות סולאריים בה הושקעו כ-6 מיליון שקלים.

אייל גולן ובני פרץ בדרך להפרדת רכוש 2
ומי ייקח אחריות על עתידו של המיוצג איתי לוי? | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

את הרכוש כאמור, ניתן לחלק, אך מה יהיה עתיד האמנים בחברת ליאם הפקות? שני המיוצגים הבולטים בחברה הם הזמרים המצליחים נסרין קדרי ואיתי לוי, שגם ישפוט בעונה הקרובה של הכוכב הבא לאירוויזיון. לוי הוא תגלית של גולן, אך טופח על ידי פרץ שהיה מנהלו האישי במשך השנים.

אייל גולן ובני פרץ בדרך להפרדת רכוש 5
ומי ייקח אחריות על עתידו של המיוצג איתי לוי? | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

רני רהב, הדובר של 'ליאם הפקות', בחר שלא להגיב.