בתחילת השבוע פורסמה לראשונה בתוכנית ערב טוב עם גיא פינס הידיעה על פרידתם של השחקנית מיטל דוהן והשחקן זוכה האוסקר אל פצ'ינו. למרות הדיווחים, דוהן הכחישה את הדבר, אבל היום זה הפך לרשמי והיא כבר הודתה מול המצלמות שהזוגיות, שנמשכה יותר משנה, נגמרה. 

דוהן תמיד הייתה עוף מוזר בנוף של עולם הבידור הישראלי. לפני יותר מעשור היא עזבה להוליווד ומדי פעם חזרה כדי להשתתף בתוכניות ריאליטי מקומיות כמו "רוקדים עם כוכבים", אבל השיא הגיע לפני שנה וחצי, אחרי שצלמי פפראצי תפסו אותה ביחד עם השחקן בן ה-79. 

"הוא התאהב בי ממבט ראשון והתחיל לרדוף אחרי", סיפרה לכתב ערב טוב עם גיא פינס, "לא הבנתי מה הוא רוצה. הדבר האחרון שהעליתי בדעתי זה שאדם מבוגר בגיל כזה יחשוב שיש לו סיכוי איתי". אבל מסתבר שלפצ'ינו דווקא היה סיכוי עם דוהן, שהתאהבה בו אחרי שהחליטה להעניק לקשר סיכוי. "ישבתי בבית ואמרתי לעצמי מה אני עושה, ישבתי עם מנהלת החשבונות ושאלתי מה לעשות והיא אמרה זה אל פצ'ינו תני לזה ניסיון. בפעם השלישית שנפגשנו הבנתי שאני מאוהבת בו ושהאהבה היא הדדית". 

במקביל למערכת היחסים המתוקשרת, קריירת המשחק שלה תפסה תאוצה עם תפקידים בסרטים של טרנטינו וסקורסזה. בנוסף, פצ'ינו קיבל מקום מרכזי ומכובד בעונת הטקסים האחרונה ודוהן ליוותה אותו לטקסים ולפרמיירות, בהן הציג את בת הזוג לעולם. "הלכנו לגלובוס הזהב ביחד, טקס משעמם ביותר", נזכרה, "במיוחד שישבנו עם הגב לבמה. כל הגב שלי נתפס והייתי צריכה ללכת לאיזה שלושה כירופרקטורים אחרי זה". 

אל פצ'ינו ומיטל דוהן
מיטל דוהן ואל פצ'ינו 2019 | צילום: SplashNews
_OBJ

אבל לאחרונה היה נדמה שמערכת היחסים שלהם נקלעה לצרות ופצ'ינו התחיל להגיע לטקסים לבדו. הבולט שבהם היה בטקס פרסי הבאפט"א, שם נפל השחקן המוערך וכלי התקשורת דיווחו שבת זוגו סייעה לו לקום, על אף שבפועל דוהן לא הייתה שם. "אני אחראית על איזשהו משהו שקרה, שאל היה בלעדיי ונפל", אמרה, "לא הייתי שם בשבילו, אבל אתה יודע, לפעמים אין ברירה וצריך להיות מיטל. גם לא צפיתי בטקס, לא הייתה הודעת ניחומים ברגע שלא הגיעה הזכייה. דיברנו אחר כך, אבל זה בשתיים בלילה אז ישנתי". 

אחרי אותו אירוע החלו כלי התקשורת בעולם לתהות האם מערכת היחסים בין השניים נגמרה, אבל רק היום מודה דוהן שזה באמת נגמר. לדבריה, היא זו שיזמה את הפרידה בגלל גילו המבוגר של השחקן, שיחגוג בעוד חודשיים יום הולדת 80. "לצאת עם שחקן כל כך מצליח ומוכר יכול לבוא לטובתך ולרעתך", אמרה, "זה תענוג וכבוד להכיר בן אדם כל כך מוכשר שאפשר ללמוד ממנו. אני מפרגנת ושמחה להיות חלק מכל ההצלחה, הפעילות והחיים שלו".