מקום 5: אופירה אסייג בהומאז' ל"אוהל טיפי אינדיאני"

כשאישה מתלבשת היא צריכה לשאוף להיות מחולקת לכמה שפחות חלקים, כדי שלא יהיה בלגן בעין. מראה אחיד, שלם, יוצר צללית ארוכה ומאוזנת ששום דבר לא מפריע לזרימה שלה. פנינה רוזנבלום עשתה בדיוק את ההיפך, והציגה אאוט-פיט שמורכב משלושה חלקים יותר מדי. אופירה אסייג אף הגדילה והציגה שמלה מקושקשת שמזכירה את האוהל האינדיאני המסורתי. אבל מילא השמלה, מגפי הברך? יעבדו רק עם גרביון באותו הצבע. דרקון אחד בלבד. 

אופירה אסייג משטרת האופנה (תמונת AVI: ערב טוב עם גיא פינס)
אופירה אסייג משטרת האופנה | תמונת AVI: ערב טוב עם גיא פינס

מקום 4: שפכטל טיח מהאייטיז

דווקא החלק הכי פשוט, הכי בנאלי: הג'ינס, הוא זה שגרע מהלוק של הזוג הנוצץ בר-זוארץ. זוארץ הציג ג'ינס שלא היה מבייש את מיטב השיפוצניקים, בעוד בר זהר, הציגה ג'ינס שנראה כמו שריד משנות השמונים. בר זהר גם ניסתה לרמות, ובמקום לעשות למכנס מכפלת, קיפלה אותו פנימה. הפרטים הקטנים, שני דרקונים בלבד. 

הג'ינסים של בר זוהר וזוארץ (תמונת AVI: ערב טוב עם גיא פינס)
הג'ינסים של בר זוהר וזוארץ | תמונת AVI: ערב טוב עם גיא פינס

מקום 3: נחנקנו

לירן כוהנר מיישמת את הלקח שפנינה ואופירה נכשלו ללמוד, מציגה חזית אחידה, עם חצאית ארוכה ועדינה מבד טול שחור, וחולצה שחורה תואמת עם צווארון וי עמוק ו... אוי לא, קולר. לא צריך להיסחף אחרי כל טרנד שהרשתות החברתיות משכפלת. צווארון הוי העמוק משוחרר ועומד בסתירה מוחלטת לחנק שמשדר הקולר. שלושה דרקונים. 

לירן כוהנר משטרת האופנה (תמונת AVI: ערב טוב עם גיא פינס)
לירן כוהנר משטרת האופנה | תמונת AVI: ערב טוב עם גיא פינס

מקום 2: גל גדות מרטיטה

השחקנית הבינלאומית הייתה עסוקה במיוחד השבוע. בין החתימות למעריצים, לבין הסתחבקות עם ג'סטין טימברלייק, גדות מציגה לוק מוקפד, אחרי לוק מוקפד. אבל מה שהרטיט את דורין אטיאס, היה השמלה עם המפתח שמושלם לפרופורציות החזה של השחקנית, והסיומת מכנסון הנוחה והאלגנטית. אפילו הפפיון לא גרע. רק דבר אחד, בפעם הבאה, נעליים במידה. דרקון אחד פחות על חוסר תשומת הלב, משאיר אותנו עם ארבעה. 

גל גדות משטרת האופנה (תמונת AVI: ערב טוב עם גיא פינס)
גל גדות משטרת האופנה | תמונת AVI: ערב טוב עם גיא פינס

מקום 1: קלאסיקה

קשה לגבור על מפגן הטוב טעם והאסתטיקה של תצוגת האופנה השנתית של שאנל, שהתקיימה באולם קונצרטים בזמן שתזמורת חיה מנגנת על הבמה. המגמה נטולת התחכמות, חזרה לגזרות הפשוטות והקלאסיות. נקרא לזה שיעור מזורז בסטיילינג, חמישה דרקונים. 

שאנל משטרת האופנה (תמונת AVI: ערב טוב עם גיא פינס)
שאנל משטרת האופנה | תמונת AVI: ערב טוב עם גיא פינס

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:50, קשת, ערוץ 12