זו לא הפעם הראשונה של רוסלנה רודינה בתפקיד כלה וככל הנראה גם לא האחרונה, כי יש בה משהו שגורם לחברות האופנה להחזיר אותה שוב ושוב לתפקיד. "עשיתי שמלות כלה, הלבשה תחתונה לכלות, תכשיטים לכלות", סיפרה ללירון שמם שהגיעה לבקר אותה על סט הצילומים של קמפיין חדש לפמינה, "הייתי כלה חמש שנים בסטילס, אבל במציאות פחות, וימים יגידו". 

בגיל 31 היא כאילו צועדת לחופה בשמלת כלה לא שגרתית, אבל לא מוכנה עדיין לשמוע על אירוע אמיתי כזה משלה. כבר שלוש שנים שהיא מתחזקת זוגיות יציבה עם יזם הנדל"ן איתי פז, שנכון להיום עדיין לא נחשף בפני התקשורת. "תפסיקו להלחיץ אותו, מסכן", אמרה וייחסה את ההסתרה לעין הרע, "כשאני חושפת פחות הולך לי. אז מה זה? עין או לא?". 

View this post on Instagram

A post shared by (@ruslanarodina) on

כזכור, הזוגיות הקודמת שלה עם הזמר אייל גולן הסתיימה לפני שלוש שנים, אבל לאחרונה נרשמה התקרבות עם אשתו לשעבר, אילנית לוי. "לאנשים היה נורא קשה להבין את זה ולהאמין לזה", אמרה, "אנחנו שנים ככה ולא מצליחה להבין למה". אז האם יש סיכוי שבקרוב נזכה לתמונה משפחתית מורחבת? אם תשאלו את רוסלנה, לא כדאי לפתח תקוות. "אנחנו לא היינו בגואל רצון. למה צריך? כל אחד בתחומו ובחייו. היחסים ביננו נורא טובים, אנחנו מגדלים ילד ביחד ונהיה ההורים של יאן עד סוף החיים. לא צריך להרחיב מעבר".