עדן פינס הפכה בשנים האחרונות לאחת מהדוגמניות המצליחות ביותר בארץ ולכוכבת בסדר גודל בינלאומי. הדוגמנית שנמצאת בימים אלו במערכת יחסים מתוקשרת עם דור רפאלי, הצטלמה לאחרונה למגזין בחו"ל לסדרת תמונות שהמילה פרובוקטיבי קטנה עליהן. בתמונות נראית פינס כשהיא לבושה בבגד ים קטנטן, מה שגרר כמובן לא מעט ביקורות ותגובות ברשתות החברתיות ובכלל – מ"תמונות זולות, מזעזעות ולא מכבדות" ועד אפילו "תמונות פורנו" ו"סדום ועמורה".

כעת פינס החליטה להגיב לכל המבקרים במסגרת צילומי פרסומות חדשה לחברת "רנואר", בה היא מככבת לצד יהודה לוי. "כולה תמונות בבגד ים. אני באמת לא מבינה למה לעשות מכל דבר עניין", אמרה הדוגמנית, "עם כל הכבוד, יש עבר של דוגמניות במדינת ישראל שהצטלמו ככה ואפילו יותר חשוף, וזה בסדר גמור שכל אחת תעשה מה שהיא רוצה ומה שנוח לה. בואו נאדיר את גוף האישה במקום רק ללכלך ולחפש. הכל טוב, תיהנו מהתמונות".

פינס הבהירה במהלך הראיון שהיא לא ניסתה להעביר שום מסר בצילומים הפרובוקטיביים. "רשמו לי 'אם זה מה שאת מנסה להעביר, שיהיה לך בהצלחה', או מילים לא יפות שאני לא צריכה שאבא שלי או אמא שלי יראו", הוסיפה.

ומה באמת חשבו ההורים לבית פינס? "ראו והכל בסדר. אבא שלי, למרות שהוא טורקי אסלי וקשה לו מאוד עם העניין, אמר 'עדן, תעשי מה שטוב לך, אנחנו מאחורייך'". על התגובה מהחבר אמרה הדוגמנית: "הוא סבבה עם זה, מקבל".

View this post on Instagram

A post shared by Brooke Olimpieri (@filthymouthcreative) on

כאמור, השותף של פינס לצילומים היה לא אחר מיהודה לוי, שבשנה וחצי האחרונות נמצא על קו תל אביב-לוס אנג'לס. לוי ובת הזוג שלומית מלכה מתגוררים לסירוגין בארץ ובארצות הברית, ונראה שהמעבר בהחלט הצליח לחולל אצלו איזשהו שינוי. "החוויה הכי גדולה שאני מגיע לשם ואני אנונימי. אני כאילו כאחד האדם, פה אני עבדתי 20 שנה במקצוע שלי. זה מעמיד אותך בפני שאלות". בין היתר, הצליח צוות התכנית ערב טוב עם גיא פינס לחלץ מלוי עוד תובנות שמוכיחות שהאיש בהחלט הפך לרגוע, שלו ורוחני יותר, כמו "אני מסתובב במרחק, אנחנו נבנים", "צריך לנסות להתמיר את הפחד" ו"רק מהתהומות אנחנו מוצאים את האוצרות".

צילומי פוקס בסרי לנקה
יהודה לוי ושלומית מלכה. על הקו | צילום: מתוך האינסטגרם של שלומית מלכה

האם הכוכב עובר את משבר גיל הארבעים? ובכן, אם תשאלו אותו, יש מצב שכן. "אני מחפש את עצמי במרחב ובעולם, לא עשיתי את זה כשהייתי יותר צעיר, אז אני עושה את זה עכשיו", אמר.