הדוגמנית טיטי איינאו נמצאת בהיריון מתקדם בימים אלה, אבל זה לרגע לא מונע ממנה להמשיך בעשייה. במסגרת קמפיין למותג האופנה "babe", הפונה לנשים בהיריון, אמש (ראשון) היא סיפרה בראיון ל"ערב טוב עם גיא פינס" על השפעת ההריון על חייה והתייחסה לתחקיר "חשיפה" אודות בן זוגה לשעבר ישראל אור.

"זה לא פשוט. עליתי 13 קילו עד עכשיו. אני מעדיפה לא להישקל ולהיות בלחץ הזה. אבל מצד שני יש לי חתונה מאוד בסמוך. אני רוצה לשים לב לזה אבל אני אוכלת", סיפרה טיטי והוסיפה בנוגע לזמן שלקח לה להתרגל למצב. "אני עומדת לפוזה ובאינסטינקט מנסה להכניס את הבטן ומבינה שאין לאן".

בהמשך, הדוגמנית התייחסה לדרך שבה ההיריון השפיע על הזוגיות שלה. "הוא אוכל הרבה הורמונים. אני יכולה להתעצבן על שטויות", אמרה ובן זוגה סיפר מצידו: "היא לא משגעת אותי. היא ממש בסדר אבל יש גם יוצא מן הכלל".

יתרה מכך, לטיטי היה חשוב להפריך את הטענה שההריון עצמו הוא של שני בני הזוג. "הדברים שאני עוברת, הקשיים והשינויים הפיזיולוגים, זה לא משנה כמה הצד השני מקבל – אין פה אנחנו. יש פה אותי שחווה את השינויים ואותו שם שמחבק ותומך".

בנוסף לכך, הדוגמנית הגיבה לתחקיר "חשיפה" אודות האקס שלה, ישראל אור, שכזכור ניהלה איתו קשר זוגי לפני שש שנים. "לא התעמקתי בזה כי זה לא קשור לחיים שלי וגם אז אלה לא דברים שהיו", שיתפה טיטי בכאב והוסיפה. "אף אחד לא יכול לעשות לי סימנים כאלה ולצאת בשלום. קשה לי להגיב כי אני רוצה לראות את זה, ורוצה לשמוע מה היה כי זה לא היה אצלי. את לא רוצה לשמוע שהאקס שלך מעורב בכזה דבר או לשמוע שהוא פגע בנשים אחרות".

עורכי דינו של ישראל אור מסרו בשמו שהוא דוחה את הטענות שמופנות אליו מנשים שהיו איתו בקשר מרצונן החופשי לפני שנים אלה שהוצגו בתחקיר "חשיפה".