במשך שלוש שנים, בן זיני וטיילור היו צמד בלתי נפרד ששלט בעולם הילדים. הם הוציאו דואטים שעסקו בזוגיות, כיכבו בהצגות חנוכה, סדרות נוער והופעות בקניונים. אך בשלב מסוים, הביחד התחיל להיגמר להם. "הוא חד משמעית האהבה הראשונה שלי והאהבה הצעירה שלי", סיפרה. "זו הייתה חתיכת אהבה כי זו זוגיות מאוד אינטנסיבית. מעריכה אותו ברמות אבל זו הזוגיות הראשונה שלי. אני רק בת 18 וזהו, אפשר להגיד עכשיו שאני יוצאת אל העולם. יכולנו להמשיך לזייף את הצמד ולהתנהג כאילו הכל בסדר אבל בחרנו שלא כי הצמד נולד מתוך אהבה. כשהרגשנו שהאהבה מתחילה להתמוגג עצרנו את העסק. היה שם סטרס מאוד גדול והיינו צריכים את הברייק הזה".

זה בא בעיקר ממנו?
"אתה לא תקבל את התשובה ממי זה בא"."נעלנו את בצורה מאוד יפה"

"אני יכולה להגיד שקודם התעסקנו בפן הרגשי ונעלנו את זה בצורה מאוד יפה", אמרה טיילור על הפרידה. "לאחר מכן, זה היה ישר שיחה לסוכן וכאלה להודיע לכולם, לדבר על איך שאנחנו רוצים שזה יצא החוצה. אנחנו נמשיך להיות שותפים עסקיים לכל העבר שלנו. כל השירים, הצפיות והופעות שיש לנו ועדיין לא בוטלו אנחנו כמובן נעשה אותן. אנחנו שני אנשים בוגרים ומקצועיים שיכולים להתמודד עם זה".

הנכס העיקרי הוא עמוד היוטיוב הזוגי עם 300 אלף מנויים ומיליוני צפיות, אך רגע אחרי הפרידה נודע שהעמוד הזוגי שינה שם והפך להיות העמוד של בן זיני. "לי היה את העמוד שלי ולבן את העמוד שלו. הוא שאל אותי איזה דף אני מעדיפה שיהיה של שנינו ואמרתי לו תיקח. אף אחד לא יכל לדמיין שזה יגיע לכל הרבה מנויים" מסבירה טיילור. "אני ציפיתי שהוא יפתח אחד חדש ושזה יישאר של שנינו אבל הכל בסדר".

את לא שלמה עם ההחלטה הזו.
"אני שלמה עם ההחלטה חד משמעית אני פשוט חשבתי שאם מתחילים בדרך חדשה אז מתחילים אותה במקום אחר".

בן זיני וטיילור מלכוב
בן זיני וטיילור מלכוב | צילום: רובי כהן

"הוא כאילו כבר הכין את זה מראש"

שבוע בלבד אחרי הפרידה, בן זיני הוציא שיר שעוסק בפרידה מטיילור אך היא לא בדיוק קונה את המילים המרגשות. "אני הופתעתי פשוט כי כשאנחנו נפרדנו אז אני שמעתי ממש את המשפטים האלה יוצאים מהפה שלו. כאילו הוא כבר הכין את זה מראש. אולי הוא ידע שניפרד, אולי הוא הכין את זה מראש, אין לי מושג. כל הדבר הזה הרגיש לא אמיתי".

את מרגישה שהשירה לא אמיתי?
"אמיתי למי שזה היה צריך להיות אמיתי, לא בשבילי. והמבין יבין".

מה הכוונה?
"שזה היה צריך להיות אמיתי עבור מי שהוא רצה שזה יהיה - לילדים ולמעריצים. והלוואי שזה היה גם אמיתי בשבילי".

עוד לא עבר חודש מאז הפרידה, אך לבן יש כבר חברה חדשה. "אני לא בחיים האישיים של בן אז אני לא יכולה לדבר עליו", הגיבה טיילור. "ראיתי מה שראיתי וגם אם זה נכון אז אני מאחלת להם המון בהצלחה".

את רואה אותו עם מישהי חודש אחרי וזו התגובה הקלילה שלך?
"אני באמת עברתי הלאה, באמת שהכל בסדר פשוט לא ציפיתי שהוא יצא עם זוגיות כל-כך מהר".

"אני לא אעבוד עם בן הזוג הבא שלי", היא מצהירה. "אני רוצה בן אדם שירים לי ויפרגן לי ויהיה לצדי לאורך כל הדרך ולא יהיה לידי כל הזמן בסטרס על עבודה והכל. נראה לי שזה יותר בריא ככה".

קיבלת כבר הצעות לדייטים?
"אפשר להגיד שנהייתי קצת מבוקשת, גם זה שהפכתי לבת 18 עכשיו אז בכלל. ההודעות באינסטגרם זה הזיה. דברים כמו 'יש איזו פצצה מתקתקת שעומדת להתפוצץ והקוד לנטרל אותה זה המספר שלך אז מה המספר?' כאלה".