Warzone – מצב באטל רויאל חינמי מגיע אל Call of Duty

לאחר כארבעה וחצי חודשים מאז יצא לאור Modern Warfare, ולצד ספקולציות והשערות לגבי הכנסת Battle Royale אל המשחק,  יצא לאור ביום שלישי האחרון Warzone – מצב הבאטל רויאל הרשמי של Call of Duty, והוא חינמי לכולם. Warzone יכלול שני מצבי משחק: Battle Royale ו־Plunder. את מוד הבאטל רויאל הרגיל אנחנו כבר מכירים; השחקנים נוחתים ברחבי מפה ענקית בקבוצות של שלושה שחקנים כשמטרתם להישאר האחרונים ששורדים. ב־Plunder, לעומת זאת, המטרה היא להשיג כסף על ידי מציאת Loot, גניבה משחקנים אחרים או ביצוע משימות. ניתן לשחק ב־Warzone דרך MW או להוריד אותו בחינם ישירות מהחנות הדיגיטלית של הפלטפורמה ממנה אתם משחקים. להמשך דיון היכנסו לפורום Call of Duty.

במהלך תערוכת E3 2020 יופיע Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo היה הכותר המסתורי מבית Bethesda שהוצג במהלך תערוכת E3 בשנה שעברה – אך מאז לא שמענו עליו. במהלך פרק פודקאסט של "We Have Cool Friends", הודיע פיט היינס, סגן נשיא השיווק של Bethesda, כי המשחק עתיד להופיע במהלך תערוכת E3 2020. כמו כן, ציין פיט כי ל־Ghostwire יש קשר מסוים ל־Doom Eternal, שהוא מקווה שישימו לב אליו כאשר המשחק יוצג במהלך התערוכה. טרם הוכרז תאריך יציאת המשחק או לאלו פלטפורמות הוא עתיד להגיע, אך בשל נגיף הקורונה המתפשט, אין לדעת האם התערוכה אכן תתקיים. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

הוכרז כותר Worms חדש שיצא לאור עוד השנה

עברו כמה שנים טובות מאז יצא לאור משחק "תולעים" – או בשמו המוכר "Worms" – האחרון, אך ביום שלישי האחרון הוכרז משחק ה־Worms הבא. באמצעות ציוץ בחשבון הטוויטר של חברת Team 17, הוכרז כי משחק Worms הבא עתיד לצאת במהלך 2020: "קחו את הבזוקה שלכם וקפצו על הכבשה שלכם, התולעים חוזרות ב־2020 כפי שמעולם לא ראיתם אותן. תולעים חדשות, דרכים חדשות לשחק". לצד ההכרזה פורסם סרטון המציג כמה ממשחקי Worms הקודמים, כשהוא מסתיים עם נחיתת ה־Holy Grenade המוכר – בהחלט נוסטלגיה. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

נחשפו דרישות המערכת עבור Doom Eternal

על Doom Eternal כבר שמענו לא מעט בחודשים האחרונים, החל מהמודים שיהיו קיימים ועד Gameplay ממשי מתוך המשחק, אך עד היום טרם ידענו מהן דרישות המערכת של המשחק. באמצעות פוסט באתר המשחק הרשמי, חשפה המפתחת id software פרטים על השקת המשחק, הגעתו לקונסולות ואף את דרישות המערכת המלאות. מדובר במשחק שדורש לפחות 50GB אחסון פנוי ולא פחות מ־8GB זיכרון RAM. את הפירוט הנרחב על אודות כרטיסי המסך והמעבדים עבור דרישות המינימום והדרישות המומלצות תוכלו למצוא בקישור הבא, יחד עם מידע נוסף על אודות ההשקה. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

יחד עם ניל דרוקמן, HBO תפיק סדרה ל־The Last of Us

The Last of Us הוא משחק אקשן אפוקליפטי שיצא לאור בשנת 2013 מבית חברת Naughty Dog, אשר נחל הצלחה גדולה וצבר הערכה רבה בקרב המעריצים ותעשיית הגיימינג בכלל. באמצעות ציוצים רשמיים מטעם HBO, Naughty Dog ואף הבמאי הראשי של המשחק ניל דרוקמן, הוכרז כי המשחק יעובד לסדרת טלוויזיה מבית HBO. כותבי הסדרה יהיו קרייג מאזין, כותב הסדרה צ'רנוביל שיצאה בשנה שעברה, יחד עם ניל דרוקמן בכבודו ובעצמו, תוך שימוש במשחק המקור כעמוד תווך עבור הסדרה. לאחר שסדרת The Witcher תפסה את עיני העולם – אין ספק שהשילוב בין Naughty Dog, שידועה כמי ששומרת על איכות, יחד עם ענקית הסרטים והסדרות HBO יהיה מוצלח. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

טריילר חדש עבור Ghost of Tsushima – יצא לאור בחודש יוני

Ghost of Tsushima נחשף לראשונה באוקטובר 2017 יחד עם טריילר שהציג את המשחק לקהל הרחב. כעת, יחד עם טריילר חדש שמתואר כ"Story Trailer", אנחנו נחשפים לתאריך היציאה הרשמי שלו – 26 ביוני השנה. מדובר בכותר אקסקלוסיבי מבית Sucker Punch Productions שיגיע באופן אקסקלוסיבי לקונסולת PlayStation 4, ויתווסף לרשימת המשחקים האקסקלוסיביים של Sony. המשחק הוא משחק אקשן הרפתקאות שמתרחש בעולם הפתוח של יפן הפאודלית במאה ה־13, ועוקב אחר ג'ין סאקאי, שהתאמן וגדל להיות סמוראי. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.