הפרק השני אודות ב-Night City Wire

כפי שציפינו עוד משבוע שעבר, השבוע שודר הפרק השני בסדרת Night City Wire שעוסקת ב־Cyberpunk 2077, הפעם בפרק – כלי נשק, Life Paths ומוזיקה. בהנחיית Hollie Bennet, הפרק נפתח בהצגת שלושת ה־Lifepaths הניתנים לבחירה: Nomad, Street Kid ו־Corpo, שבחירתם משפיעה על תחילת דרככם במשחק ואף על המשך הדרך. כמו כן הוצגו סוגי כלי הנשק השונים - ביניהם Power, Tech ו־Smart Weapons -והשימושים השונים של כל אחד מהם. בתקווה שלא יידחה פעם נוספת, Cyberpunk 2077 יצא לאור עבור פלטפורמות הדור הנוכחי ב־19 בנובמבר. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Grounded Mode חוזר אל The Last of Us 2

מי מביניכם שזוכר, Naughty Dog שחררה רמת מצב "Grounded Mode" עבור The Last of us הראשון בתור DLC, כשהמשמעות שלו הייתה העלאת רמת הקושי אף יותר מבחינות שונות. למרות שלא שוחרר עבור The Last of Us 2 בעת ההשקה, השבוע הכריזה Naughty Dog על חזרתו גם עבור הכותר השני. העדכון, שיצא ב־13 באוגוסט, יכיל אויבים קטלניים יותר, פחות משאבים, שינויי Gameplay כמו Infinite Crafting ו־Slow Motion, מצבים גרפיים חדשים שחלקם תוכלו לראות בסרטון. כמו כן, מצב Permadeath שבהתאם לשמו, אם אתם מתים – המשחק נגמר. להמשך דיון היכנסו לפורום PlayStation 4.

"Adome" ייצא לאור בסתיו הקרוב

לצד חדשות ועדכונים אודות משחקים קיימים במהלך השבוע האחרון, באמצעות סרטון חדש, צץ לו כותר חדש בשם Adome, שמגיע אלינו מבית Timsea Studios. מדובר במשחק מז'אנר פעולה–הרפתקאות בגוף ראשון שמתרחש בעתיד בעולם שבו שינויי אקלים מסיביים השפיעו על קיום החיים בכדור הארץ. האנושות יצרה מעין "כיפה" (Dome) ושמה "City of Light" שמטרתה להבטיח את הישרדות המין האנושי והדורות הבאים תחת התנאים הקשים. אומנם טרם נראה Gameplay ראשוני מתוכו, אך כן הוכרז כי Adome יצא לאור בסתיו הקרוב עבור קונסולות הדור הנוכחי. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

גרסת המחשב של Horizon Zero Dawn קורסת

Horizon Zero Dawn אומנם יצא לראשונה בשנת 2017, אך גרסת המחשב שלו יצאה רק ביום שישי האחרון, והשקתה לא הייתה חלקה. למרות שעבור אחדים המשחק פועל כמו שצריך והשחקנים מתארים חוויה נהדרת, במהלך הימים האחרונים שחקנים רבים התלוננו על קריסות, נפילות FPS, אופטימיזציה לא מוצלחת ועוד. הביקורות ב־Steam נותרו על "Mixed" בעוד דיווחי הבעיות ממשיכים להגיע אל Guerilla Games באמצעות הפלטפורמות השונות, והם מודעים לעניין ועובדים על מנת לתקן את הבעיות והבאגים. החברה שמה לעצמה כעדיפות ראשונה לעדכן את המשחק ולשפר את החוויה. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

בקרוב תצא לאור העונה השישית של Apex Legends

כשנה וחצי חלפו מאז השקת Apex Legends בהפתעה ומאז עברו חמש עונות שונות במהלכן נוספו Legends, מפה חדשה וכלי נשק חדשים אך המשחק נשאר פחות או יותר זהה. העונה השישית שנמצאת בפתח, תצא לאור ב־18 באוגוסט ותכלול Legend חדש ושמה Rampart שמתוארת בתור "Expert Modder שיצרה את המוניטין שלה במועדוני קרב תחת קרקעיים". כעת, יחד עם הגעת העונה החדשה מתווספת מערכת Crafting שפרטים אודותיה נקבל בקרוב. כפי שיצא לנו לראות עד כה, גם Battle Pass חדש יתווסף כחלק מהעונה. להמשך דיון היכנסו לפורום Apex Legends.