נשיא Nintendo מאשר: לא יצא מודל חדש לנינטנדו סוויץ' ב־2020

למרות השמועות הרבות אודות הגעת מודל חדש עבור נינטנדו סוויץ' (Nintendo Switch), ואף שזוויץ' לייט (Switch Lite) יצא לאור בחודש ספטמבר האחרון, בנינטנדו אומרים אחרת.

במהלך תדרוך פיננסי המסכם את תשעת החודשים האחרונים, הכריז נשיא החברה שונטרו קורוקאווה כי לא מתוכנן לצאת מודל חדש עבור קונסולת סוויץ' במהלך 2020. על אף החדשות הללו וכחלק מהדוח הפיננסי, הסתבר כי הסוויץ' כבר מכר יותר יחידות מאשר קונסולת SNES ומתקרב במהירות אל NES, מה שמעיד על כך שה־Switch אינו בדרכו לעצור. להמשך דיון היכנסו לפורום Nintendo.

רישמו ביומנים: ב־25 בפברואר Dota Underlords יצא ממצב Early Access

לאחר שהמוד Dota Auto Chess נחל הצלחה רבה בשנה שעברה, בשיתוף פעולה עם יוצרי המוד המקורי, החליטה Valve לפתח גרסה משלה עבורו – Dota Underlord, שבתחילת דרכה צברה כמות שחקנים מכובדת. בחודש שעבר נודע כי המשחק עתיד לצאת משלב ה־Early Access בו שהה זמן מה, וכעת הודיעה החברה כי המועד המדויק לכך הוא 25 בפברואר, אז יושק בגרסה 1.0. צוין כי זו תהיה תחילתה של העונה הראשונה עבור המשחק שתחדש אותו עם ממשק משתמש חדש, גיבור חדש ואף Battle Pass יחודי לעונה. להמשך דיון היכנסו לפורום Dota.

מסתורין בסטודיו – הדוח הפיננסי של EA לא כלל את Bioware

לאחרונה פרסמה EA את הדוח הפיננסי שלה לתקופה האחרונה, שבחלק ממנו הופיעו כותרים כגון Star Wars Jedi: Fallen Order, שנחל הצלחה רבה, ואף פיפ"א שתמיד מושך שחקנים רבים. אך באופן מסתורי ומוזר, סטודיו אחד נותר בחוץ – Bioware. הסטודיו פתח את 2019 ברגל שמאל עם יציאת Anthem שכיום ממשיך לקבל עדכונים, משתקם ומתחדש. הסטודיו אחראי על Anthem, על Dragon Age 4 שנמצא בפיתוח ואף על סדרת Mass Effect, שזכתה לשמועות אודות כותר נוסף. משונה שהסטודיו לא צוין בדוח, במיוחד לאור העובדה ששתי סדרות המשחקים הללו הן גולת הכותרת שלו. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

עירום ודם: The Last of Us 2 יכיל תכנים מיניים ואלימות ומדורג לגילאי 17 ומעלה

The Last of Us יצא לאור בשנת 2013 ובו שיחקנו אדם בשם ג'ואל, שקיבל משימה להבריח נערה בת 14 שאינו מכיר, אלי, דרך ארצות הברית פוסט־אפוקליפטית. לאחר שהמשחק הראשון משנת 2013 נחל הצלחה רבה וגרם לרבים להחשיב אותו כמשחק העשור, מגיעות חדשות אודות דירוג התאמת הגיל של ממשיכו – The Last of Us 2.

בתמונה שמופיעה באתר המשחק הרשמי, ניתן לראות כי הוא מדורג לגיל 17 ומעלה. בין היתר נאמר כי המשחק מכיל עירום, אלימות קשה, דם ותוכן מיני. אין לדעת במה מדובר מבחינה עלילתית אך ניתן להניח כי הדבר יאפשר ל־Naughty Dog ליצור משחק אותנטי, בו ייתכן כי אלי תחקור את מיניותה. בשל הצלחת קודמו, דבר אחד בטוח – The Last of Us 2 לא עומד לאכזב. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

View this post on Instagram

A post shared by The Last Of Us Part II (@the.last.of.us.2) on

ייתכן ש־Cyberpunk 2077 לא יגיע אל קונסולת נינטנדו סוויץ'

לאחר שכבר הוכרז כי Cyberpunk 2077 עתיד להגיע אל קונסולות הדור הנוכחי ואף אל Google Stadia, קונסולת נינטנדו סוויץ' (Nintendo Switch) נותרת בסימן שאלה.

"אני לא יודע אם Cyberpunk 2077 יעבוד על נינטנדו סוויץ', ייתכן כי הוא יהיה כבד מדי. עם זאת, הצלחנו להביא את The Witcher 3 אל הקונסולה כשחשבנו שיהיה כבד מדי, איכשהו גרמנו לזה לעבוד", אמר ראש סטודיו CD Projekt Red בקראקוב, ג'ון מאמאיס. בריאיון ציין כי המשחק יכיל משימות וקווסטים רבים מאוד מפוזרים במפת העולם, מה שבין היתר הפך את המשחק לכבד. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

העונה הרביעית של Apex Legends יוצאת לדרך עם טריילר חדש

לאחר שיצא לאור מבית EA ו־Respawn בהפתעה רבה בחודש מרץ שנה שעברה ונחל הצלחה לא קטנה עם מיליוני שחקנים, הגיעה העת לפתוח את העונה הרביעית של המשחק.

כחלק מהעונה החדשה מגיע Legend חדש – Revenant. כמו כן, מגיע אל המשחק Battle Pass חדש שבדומה לקודמיו, מכיל סקינים לדמויות וכלי הנשק שאנחנו מכירים. Sentinel הוא רובה הצלפים החדש שמתווסף אל המשחק. מפת World's Edge המוכרת לנו עוצבה מחדש וכעת בעלת רקע אדמדם יותר, על מנת לגוון ולרענן את המשחק. להמשך דיון ומידע נוסף היכנסו לפורום Apex Legends.

סדרת The Sims חוגגת עשרים ומשתפת נתונים סטטיסטיים מהמשחק

הגיע העת להרים כוסית לכבוד The Sims – עשרים שנה חלפו מאז יצא לאור המשחק הראשון בסדרה האהובה ב־04.02.200 ולכבוד כך פורסמו נתוניים סטטיסטיים מעניינים מהמשחק.

מאז ועד היום יצאו ארבעה משחקים ו־75 Packs, נוצרו מעל 1.6 מיליארד סימים שכוללים 6.9 מיליון ערפדים, מיליון בתולות ים ו־217,000 חייזרים. בתחום המשפחתי, התרחשו 1.3 מיליארד "Woohoos", יותר מ־575,000 Sim Households, התקיימו 37,000 חתונות ו־173,000 Toddlers. שחקנים גלשו בגלריית המשחק במשך 65 מיליון שעות, עם 41 מיליון העלאות ו־825 מיליון הורדות. להמשך דיון היכנסו לפורום The Sims.