טריילר חדש עבור Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima הוא משחק פעולה הרפתקאות המתרחש בעולם פתוח, שעתיד להגיע אלינו מ־Sucker Punch Productions בחודש הבא - לקונסולות PlayStation 4 בלבד.

לאחרונה סוני שחררה טריילר נוסף באורך דקה שמציג לנו את המשחק מנקודת מבטה של הדמות הראשית, Jin Sakai. הסרטון כולל קטעי קרבות שונים, ביניהם ישירים וחשאיים.

ראוי לציין שהטריילר הינו CGI בלבד וללא Gameplay, ולכן מומלץ לצפות בשידור State of Play מהחודש שעבר. להמשך דיון היכנסו לפורום PlayStation 4.

Tencent משיקה פלטפורמת סטרימינג משלה

בסוף השבוע האחרון התקיים הכנס השנתי של Tencent Games, בו היא הכריזה על כניסתה לשוק פלטפורמות הסטרימינג. כבר זמן רב ש־Twitch היא המובילה בתחום, אך לפי האתר בלומברג, ענקית הטכנולוגיה Tencent מתכננת להצטרף ולנסות את מזלה עם השם "Trovo".

עוד צוין שהחברה בחנה בשקט גרסת מובייל של הפלטפורמה ברחבי ארצות הברית מאז חודש מרץ, וכי היא עתידה להשיק תוכנית שותפים משלה בשווי 30 מיליון דולר בחודש יולי.

יחד עם הצטרפות Mixer ו־Facebook נוכל לצפות תחרות לא קטנה בין שלוש הפלטפורמות השונות בחודשים הקרובים. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

הוכרז משחק יריות בסגנון Cyberpunk מבית Tencent Games

כחלק מהכנס השנתי שלה, Tencent Games הכריזה בסוף השבוע האחרון גם על "Syn" מבית Lightspeed & Quantum Studios, שאחראים בין היתר על פיתוח גרסת המובייל של PUBG.

הכותר החדש יהיה משחק יריות שמתרחש בעולם הפתוח של שנת 2035 בסגנון Cyberpunk ועתיד להגיע אל הקונסולות והמחשב האישי. Syn פותח בשיתוף פעולה עם Epic Games ומבוסס על המנוע Unreal Engine. המשחק צפוי לכלול מצב מרובה משתתפים כחלק משלושה פלגים לבחירת השחקן. טרם פורסם קמפיין או אספקט כזה או אחר לשחקן יחיד. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.  

העונה הרביעית של Warzone יוצאת לדרך

אנו מתקרבים בצעדי ענק אל יום השנה לצאת המשחק Call of Duty: Modern Warfare. במקביל, Warzone – שהגיע אלינו רק בחודש מרץ – ממשיך לקבל עדכונים: Activision הכריזה על העונה הרביעית.

אז ממה נוכל להינות בעונה החדשה של Warzone? העדכון, שמשקלו מעל 20 ג'יגה בייט, כולל תוספות רבות: סוף סוף נוכל לשחק עד 200 שחקנים בקבוצות של ארבעה; נקבל רובה צלפים חדש; נזכה ל-Operator חדשה בשם Roze; ונהנה ממצב משחק זמני בשם Juggernaut Mode. להמשך דיון היכנסו לפורום Call of Duty.

כותר RPG מבוסס הארי פוטר ייחשף בסוף אוגוסט

לאחר שבתחילת חודש יוני הועלו שמועות וספוקלציות לגבי משחק הארי פוטר חדש, אתר החדשות בלומברג דיווח שמשחק RPG המבוסס על הסדרה האהובה נמצא בפיתוח בחברת Avalance Studios – ועתיד להיחשף בסוף חודש אוגוסט הקרוב, מיד לאחר אירוע DC FanDome.

המשחק עתיד להגיע אל קונסולות PlayStation 5 ו־Xbox SeriesX במהלך 2021 ויתבסס על עולם פתוח של הוגוורטס והסביבה. לפי הדיווחים, המשחק יהיה מעט אפל יותר מאשר סדרות הסרטים והספרים המוכרים לנו. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.