האחים לגזיאל יודעים כמה קשה לבן אדם לבחור קצב, והם יודעים כמה קשה לשכנע את אותו בן אדם להחליף קצב אחרי שהוא כבר התרגל אליו. חודשים ספורים אחרי שהעמידו בשרונה מרקט קצביה ומעדניית בשר שמצליחה לעמוד באתגרים האלה, מגיעה גם המתנה - פופ-אפ קרניבורי מושלם, ומשתלם.

מיטמן - 2 (צילום: אסף קרלה)
צילום: אסף קרלה

"המרקט מדהים, והרבה מאוד אנשים מגיעים לכאן לאכול כמובן, אז החלטנו להרים ביחד מהלך שיעזור למבקרים להכיר אותנו, ויעזור לנו להכיר אותם", הסבירו, "החשיפה הזאת תהיה טובה לשני הצדדים, ותאפשר לאנשים ממש לטעום את הסטייק שלנו עוד לפני שהם מתחייבים לקחת אותו הביתה - לעמוד מול ויטרינת הבשר של מיטמן, לבקש מהקצב 100 גרם מזה ו-200 גרם מזה, ללכת צעדים בודדים עם המגש, ולראות את אותו בשר עולה על הפלאנצ'ה, בדרך אליהם".

מיטמן - 3 (צילום: אסף קרלה)
צילום: אסף קרלה

מה אפשר לקנות בפופ אפ

השרשרת הקרניבורית היעילה הזאת מצוינת בזכות עצמה, אבל מה שעושה את כל העסק לאטרקטיבי הרבה יותר זה המבחר, והמחירים הידידותיים, מאוד. קטגוריית הסטייקים המצוינת של מיטמן תציע, תמורת 29.90 שקלים ל-100 גרם, פילה בקר ואנטריקוט, למשל, פריים ריב מיושן 45 ימים וסינטה, וגם נתחים מיוחדים כמו פלאט איירון, דנבר קאט, סלייס אסאדו, "ועוד דברים שאף מסעדה לא יכולה לספק כי קשה להכניס אותם לתפריט באופן קבוע", על פי האחים.

מיטמן-4 (צילום: אסף קרלה)
צילום: אסף קרלה

אגף הבשר הטחון יהיה זול אף יותר - 19.90 שקלים ל-100 גרם ("ברמת הבדיחה", הסבירו במיטמן) - ויכלול כל מה שמיוצר במקום על בסיס 100% בשר בקר, ללא תוספות וללא חומרים משמרים. נקניקיות אסאדו וצ'וריסוס, לדוגמה, נקניקיות בוטיק מיוחדות עם בצל מקורמל או נקניקיה תאילנדית, וגם עראייס, קבב עם פיסטוק דבש, וקבב גלילי עם אורגנו וזעתר.

חלקת השיפודים תנוע בין שני קצוות התמחור האלה, 19.90-29.90 שקלים, עם "ממתקים" כמו סוכריות אסאדו, דונאר טלה עם פיסטוק, שיפודי עגל ושיפודי פרגית.

מיטמן - 5 (צילום: אסף קרלה)
צילום: אסף קרלה

זה אומר, כדי לסדר את החשבון כבר בהתחלה, שתוכלו להרכיב לכם ארוחת סטייק 200 גרם בכמעט 60 שקלים, לקחת מדליון פילה גדול יותר ועדיין לא לעבור את ה-100, או לחבר שני קבבים ושתי נקניקיות לכיף בשרי שלא חוצה את סף 50 השקלים. אה, ותוספות גם, כלולות במחיר, כמובן - תפוחי אדמה מדורה, שעועית ירוקה וסלט קיסר, "תוספות של מסעדות סטייק האוס, כמו שאנחנו מכירים, הכי טובות והכי מתאימות לבשר", הסביר.

מיטמן-5 (צילום: אסף קרלה)
צילום: אסף קרלה

החלום שהופך למציאות

עומר, צלע אחת במשולש האחים לבית לגזיאל שהקים את מעצמת הבשר הזאת, הסביר שהם דמיינו סועדים שבוחרים מנות כמו שאנשים בוחרים גבינות במעדנייה. "יחכו שם נתחים שלמים, ואתה תגיד לקצב 'תן לי קצת מזה וקצת מזה', מקבל מהקצב על מגש את הנתחים שבחרת, ניגש לגריל מן, אומר לו מידת עשיה ויושב לאכול". אפילו את השתייה ליד הם סידרו, עם בירה במחיר מוזל בבר המצוין של המרקט, שמלכתחילה מציע אפרול שפריץ ב-25 שקלים בלבד.

מיטמן - 6 (צילום: אסף קרלה)
צילום: אסף קרלה

"המוצר הוא פרימיום, אבל בסוף אנחנו מפעל בשר שעושה את כל התהליך בעצמו, ובגלל זה יכול לשמור גם על מחיר כזה. בפופ-אפ ובחנות כל התהליך הוא פנימי, שלנו. אני הספק של עצמי, מגדל, מקצב, מיישן, צולה ומוכר", הסביר, "אני בטוח במיליון אחוז במוצר, ובטוח שמי שייחשף אליו ייהנה ממנו. מכאן נשאר לנו רק להנגיש אותו - מהקצב לפלאנצ'ה".

_OBJ

מגש טעימות קרניבורי שתוכלו לטעום רק במקום אחד

בארבע אחר הצהריים, על פי התכנון, יחליפו בוצ'רים מעץ את אותם מגשי נירוסטה, והפופ-אפ יעלה הילוך אחד גבוה יותר. "אתה תלך יחד עם הקצב, תבחר איתו נתחים, דנבר קאט, אנטריקוט, פיקניה, והוא יפרוס קצת מכל דבר וירכיב לך מגש טעימות פצצתי ב-29.90 שקלים ל-100 גרם, שכולל בתוכו כבר נקניקיות במתנה".

לדבריו, "שיתוף הפעולה שלנו עם המרקט עובד מצוין, ועכשיו הגיע הזמן לאכול - סטייק פגז, תוספת טעימה ובירה איכותית בשמונים שקל? אני לא מכיר מחירים כאלה בארץ, והאמת שאפילו לא בעולם".

פופ אפ הגריל-מן של מיטמן, מ-4 ביוני עד סוף החודש (ראשון-רביעי 12:00-21:00, חמישי 12:00-22:00, שישי 11:00-14:30), שרונה מרקט