המבורגריית כביש 90 בצפון היא אחת ההמבורגריות המפורסמות בישראל וגם מהמוצלחות שבהן. מדובר באחת הקציצות הטובות שאפשר לאכול בארץ, אבל המקום עצמו, על פי רוב, עמוס והומה. בשביל להתגבר על העומסים החליטו לאחרונה לפתוח סניף חדש בסמיכות להמבורגרייה המקורית, במטרה שיקל קצת על ההמתנה.

המקום החדש נקרא כביש מהיר, והוא מציע את ההמבורגרים של כביש 90 בגרסת טייק אווי ואפילו עם אופציה של "משלוח" עד לרכב שלכם, הכל בשביל שלא תיאלצו לעצור את הטיול. את ההזמנות אפשר לערוך באופן טלפוני או באינטרנט ופשוט להגיע לקחת אחרי עשרים דקות. בלי זמן ההמתנה שיכול להיות מתמשך, בסניף המקורי.

View this post on Instagram

A post shared by כביש 90 - המבורגר ובירה (@kvish90)

View this post on Instagram

A post shared by כביש 90 - המבורגר ובירה (@kvish90)

בכביש מהיר, שנפתח להרצה ממש השבוע, המשלוחים מגיעים במה שנראה כמו ארגז נעליים מושקע ומעוצב ובתוכו הארוחה המוזמנת. בין האופציות פה תמצאו המבורגרים כמו: המבורגר צפוני עם צ'דר, חסה ועגבנייה; המבורגר בקר קלאסי במשקלים של 160 או 220 גרם; המבורגר טלה ובקר עם בצל מטוגן ושום קונפי; וגם כמה אופציות למי שלא בקטע של המבורגר כמו כריך עוף עם רצועות חזה עוף בג'בטה עם סלט אבוקדו ולימון כבוש; רצועות עוף עטופות בפאנקו במשרה ברביקיו; והמבורגר טבעוני על בסיס קציצת ביונד מיט או קציצה על בסיס עדשים, פורטבלו ואגוזים. בין התוספות: צ'יפס, סלט ירוק, או צ'יפס בטטה.

לפרטים

כביש מהיר. צומת מחניים. 04-6160190