"לעד עם ישראל יבשלו עם עדיאל", לזכר עדיאל טויטו

עדיאל טויטו נרצחה ב-7 באוקטובר במסיבה בנובה, ועכשיו מגייסת חברתה רעות נזרי כסף לטובת שיקום חדר האוכל בבארי ולעילוי נשמתה. עדיאל השתתפה בתוכנית "MKR המטבח המנצח" ואוכל היה כל עולמה. לפני שנרצחה הספיקה להגשים חלום ולעבוד אצל חיים כהן ב"קאופמן". 

הסכום לגיוס הוא 50 שקל (או כפולות של 50), וכל מי שיצטרף לפרויקט יקבל סינר שעוצב במיוחד לזכרה של עדיאל, עם תאריך הטבח והקריאה להחזיר את החטופים (עדיאל הייתה במסיבה עם עמית בוסקילה שמוגדרת חטופה).

להשתתפות בפרויקט לזכר עדיאל

סינר לזכר עדיאל טויטו (צילום: יחסי ציבור)
סינר לזכר עדיאל טויטו | צילום: יחסי ציבור

משקמים את שוקולד קפה

דביר קרפ, מהבעלים של שוקולד קפה בקיבוץ מגן, נרצח יחד עם זוגתו בביתו בקיבוץ רעים לעיני שניים מילדיו. המקום שבו עמד בית הקפה מוגדר עכשיו שטח אש. עכשיו מנסה השותף שלו לקפה, אורי שטיינר, לגייס כסף כדי לסייע למשפחה שהשאיר קרפ וביום מן הימים גם לחזור ולהפעיל את העסק. אורי אינו מבקש תרומות אלא מציע תמורת הכסף תשורות, שיהיה אפשר לממש כשהמקום יחזור לפעול (למשל קפה וקינוח זוגי או מארזי פרלינים).

להשתתפות בפרויקט לשיקום שוקולד קפה

דביר קרפ ז"ל בשוקולד קפה (צילום: אלבום פרטי)
דביר קרפ ז"ל בשוקולד קפה | צילום: אלבום פרטי
קולורטו (צילום: עפרי חזק, יחסי ציבור)
קולורטו | צילום: עפרי חזק, יחסי ציבור

עוזרים למסעדת קולורטו להמשיך לפעול

רק לפני חודשים ספורים סיפרנו לכם כאן על מסעדת קולורטו שנפתחה בבאר שבע, ועכשיו היא זקוקה לעזרת הציבור בשביל להמשיך ולהתקיים. בימים אלה המסעדה פועלת רק בערב, התפריט מצומצם והמבקרים מועטים. תמורת הכסף תקבלו שוברים למסעדה או לסדנאות יין.

לתמיכה בפרויקט של קולורטו