פיצה אוליברי
פיצה סיציליאנית קלאסית. אוליברי | צילום: דרור כץ, יחסי ציבור

בעוד שמרכז תל אביב מוצף בשפע של מסעדות טובות, בשכונות הצפוניות של העיר קשה מאוד למצוא מסעדות ראויות, בייחוד כאלה שמתאימות לכל המשפחה. את הוואקום הזה זיהו באוליברי, מסעדה סיצילאינית משפחתית שממוקמת ברחוב אבן גבירול בתל אביב ושוקקת אדם כמעט בכל שעות היום - ובשבוע שעבר פתחו להרצה מסעדה חדשה במרכז שוסטר שברמת אביב.

הפייסבוק שלנו לא רחוק. הוא ממש כאן

"אני גר כאן כבר חמש שנים ומאוד אוהב את האזור", אומר אמיר ליפמן, הבעלים של אוליברי. "חיכיתי להזדמנות לפתוח כאן מסעדה כי זה אזור עם המון משפחות צעירות, שיש בו הרבה ביקוש ומעט היצע יחסית, והוא קצת רחוק מההמולה התל אביבית". אוליברי החדשה פעלה רק שלוש שעות מדי יום בשבוע החולף אך כבר הספיקה לעורר תהודה בקרב התושבים. השבוע המקום כבר פתוח משעות הצהריים ועד 11 בלילה מדי יום. הוא כולל אזור ישיבה חיצוני רחב ואזור ישיבה פנימי, ומגיש תפריט שכולל בעיקר פיצות שמתאימות לכל המשפחה (וגדולות יותר מאלה המוגשות באוליברי הראשונה). בהמשך ייכנסו לתפריט גם סלטים, לזניות ומגוון רחב של פסטות טריות בייצור עצמי, כמו רביולי וטורטליני, לרכישה במשקל לקחת הביתה בלבד. בשלב הראשון לא יכלול התפריט במסעדה פסטות, בשונה מהסניף המקורי.

עוד באוכל טוב:

 

ניוקי אוליברי
ניוקי של אוליברי. את זה עדיין אין ברמת אביב | צילום: דרור כץ, יחסי ציבורבין הפיצות שניתן למצוא כאן: מרגריטה קלאסית עם רוטב עגבניות, מוצרלה ובזיליקום; פיצת ארבע גבינות עם מוצרלה, פרמזן, גבינת עזים וגורגונזולה; פיצה טבעונית עם עגבניות, ארטישוק, בצל ירוק בצלי שאלוט וזיתי קלמטה; ופיצה פלפלים עם רוטב פלפלים, עגבניות, יין לבן, שום ובזיליקום, פלפלים קלויים, זיתי קלמטה, ארטישוק, גבינת עזים, מוצרלה קרועה ופרמזן.

מלבד הישיבה במקום מתכננים באוליברי החדשה גם מערך משלוחים מושקע שישרת את תושבי השכונות הצפוניות: רמת אביב ג', אפקה, צהלה ועוד. "אלה שכונות שלא הרבה מסעדות בתל אביב מגיעות אליהן", מסביר ליפמן. "וגם אלה שכן מגיעות - במקרים רבים לוקח להן המון זמן והאוכל מגיע לא במיטבו. יש כאן המון פוטנציאל עבורנו".

אוליברי
דגש על פיצות. הסניף החדש של אוליברי | צילום: אמיר ליפמן, יחסי ציבוראוליברי החדשה מצטרפת לכמה מסעדות שנפתחו לאחרונה בשכונות הצפוניות והמרוחקות יותר של תל אביב. ביניהן לוקנטה של בוגר מאסטר שף שלמה עזרן, שנפתחה בשכונת כוכב הצפון, ו-PIZZA של המסעדן צביקי עשת שנפתחה באזורי חן.

אוליברי שוסטר. 03-7572977. ראשון-שבת 23:00-12:00. לא כשר.

>> לכל חדשות האוכל