זאת ללא ספק הייתה השנה של ליאו מסי. אלוף העולם בכדורגל, המחזיק בעוד לא מעט תוארי אליפות, החליט שבישול זה לא משהו ששייך רק למגרש והחליט לפתוח מסעדת יוקרה באנדורה, הממוקמת בין ספרד וצרפת באזור הפירנאים. המסעדה תהיה בסגנון ארגנטינאי, איך לא, ותוקם במתחם של מלון היוקרה שבבעלותו. המסעדה, שתיפתח בפברואר הקרוב ותיקרא אינצ'ה (אוהד, בספרדית), תגיש את מיטב המנות שקפטן הנבחרת הארגנטינאית אוהב לאכול.

מסי הוא הבעלים של רשת מלונות יוקרה בשם MIM אשר לה סניפים ברחבי אירופה, ואת המלון השישי במספר הוא עומד לפתוח בפברואר השנה באנדורה, כך שהמסעדה היא אך צעד משלים והגיוני. המתחם ייפתח במקום מלון ותיק ומפואר שהיה ידוע בגסטרונומיה המשובחת שלו, והיווה יעד למבקרים בעלי חיבה ללאקשרי וחך מעודן מאנדורה, ספרד וצרפת. המתחם שופץ מהיסוד, ועוצב לחלוטין מחדש כדי להתאים לטעם של הבעלים. במלון עצמו יהיו בסך הכל 28 חדרים, בתוספת 6 סוויטות שונות של 100 מטר כל אחת עם מרפסת של 40 מטר. אחת הסוויטות תיקרא the Leo Messi Room, ויהיו בה אביזרים בהשראתו של הכוכב ופריטים אישיים שלו.

השף שנשכר לאינצ'ה יעבד מחדש את המתכונים האהובים על מסי, ביניהם סטייק טרטר, מיני סביצ'ה וקרפצ'ו, סלטים ופיצות מבצק מחמצת - והכל עם מוצרים באיכות הכי טובה של המטבח העילי. בתחום הבשרים יהיה מבחר נאה של מנות בסגנון ארגנטינאי, ויוגשו גם מנות המבוססות על ירקות.

מסי והטבחית של נבחרת ארגנטינה (צילום: צילום מסך)
עם הטבחית האהובה של הנבחרת | צילום: צילום מסך

זאת לא המסעדה הראשונה של מסי. הוא גם הבעלים של מסעדת בלאביסטה, הממוקמת בלב ברצלונה ומעוצבת בסגנון של בתי כפר באזור רוזאריו, שם גדל. המקום הוא לא רק חוויה קולינרית אלא גם חוויה עיצובית – הוא בנוי כמו רחוב של כפר קטן, והסועדים יכולים לבחור אם לשבת לסעוד בפאב המקומי, אצל הספר או בכל מקום אחר ברחוב, או לצפות בשף בזמן שהוא מבשל.