לאדורה מקרונים (צילום: דוויזן 3,  יחסי ציבור )
האמת? מרגש שהם באים | צילום: דוויזן 3, יחסי ציבור

עוד לא חלפה ההתלהבות מהכניסה של מעדניית פושון מצרפת לשוק הישראלי, וכבר הכריזה רשת צרפתית נחשבת נוספת על הגעתה ארצה. הפעם מדובר ברשת הפטיסרי Laduree, שהמקרונים שלה נחשבים בין הטובים בעולם, והיא עתידה לפתוח סניף ישראלי ראשון בקניון TLV Fashion Mall שבבעלות גינדי השקעות.

מחפשים לאן לברוח? נסו את הפייסבוק שלנו

על פי ההסכם שנחתם בין בעלי הפטיסרי דיוויד הולדר ובין גינדי השקעות, ריבוע כחול נדלן ומשה ויגאל גינדי, חנות הדגל תיפתח בחודש מרץ בשנה הבאה ותתפרש על פני שטח של 190 מטר רבוע. "לאדורה תביא לתל אביב את המקרונים המפורסמים שלה וקו עוגות וקינוחים ייחודי שיאפו על ידי השפים שלנו במיוחד", מאשר הולדר. "לציון פתיחת הסניף הראשון יצרו השפים תפריט אקסקלוסיבי שיוגש רק בסניף TLV Fashion Mall".

עוד באוכל טוב:


לאדורה נוסדה בשנת 1862 בפריז, והמקרונים שלה מפורסמים ברחבי העולם כולו. אם העובדה שהם טעימים בטירוף אינה מספיקה, לאדורה גם ידועה כמקום שהמציא את המקרון הכפול - הרעיון שהביא ללידת עוגיית המקרון כפי שאנו מכירים אותה כיום: עוגיית מקרון מכל צד ושכבת קרם במרכז.

החנות החדשה של הרשת בישראל תמוקם על פיאצת החשמונאים ותכלול גם Salon de Tea, שבו יוגש תפריט מלא ורחב של מוצרי החנות ומעבר. בניגוד לפושון, בלאדורה לא יתבצעו התאמות כשרות לציבור הישראלי כך שהמקום יהיה לא כשר. עם זאת, ברשת מבטיחים כי כל התפריט המוכר יגיע לסניף התל אביבי, אך עדיין לא ידוע מהם הקינוחים המיוחדים שיימכרו רק בסניף הישראלי הראשון. 

>> לכל חדשות האוכל