דרמה בסצנת המסעדנות המקומית: השף יונתן רושפלד חתם על עסקה עם שותפיו לשעבר קבוצת עדי'ס לייף סטייל, במסגרתה ירכוש יחד עם השותפים שמאחורי קפטן קארי את הנכס בו פעלה מסעדת הרברט סמואל תל אביב ויפתח במקומה מסעדה חדשה מיד אחרי החגים. המסעדה החדשה שתיפתח במקום שרושפלד מכיר היטב תצטרף לגל ההודי ששוטף את המטבח הישראלי עם מסעדות כמו מאו פאו, טאלי בקריית טבעון וקריית שמונה, וכמובן קפטן קארי בשרונה מרקט תל אביב.

בניגוד לדיווחי הקבוצה על יציאת המסעדה לשיפוצים, המקום יסגר החל מה-16.9 ויפתח מחדש בגרסה כשרה במלון החדש של האחים נקש – מלון סטאי בכיכר השעון ביפו. פתיחת המסעדה במיקומה החדש תתרחש בתחילת 2017. כמו כן, בהמשך להצהרות קבוצת עדי'ס לייפסטייל  על מעבר להתמקדות במסעדות אשר יפעלו בבתי מלון בלבד, הרברט סמואל הכשרה ביפו תהיה המסעדה השנייה בה תשתף הקבוצה פעולה עם האחים נקש. המסעדה הראשונה במסגרת השותפות היא מסעדת הרברט סמואל ירושלים הכשרה שנפתחה לפני כשבועיים בעיר הבירה.

קפטן קארי (צילום: דף האינסטגרם של קפטן קארי)
ממשיך עם הקו ההודי במקום חדש-ישן | צילום: דף האינסטגרם של קפטן קארי

עוד באוכל טוב:

חשוב להבהיר כי רושפלד לא רכש בחזרה את המותג הרברט סמואל (שנשאר בבעלות הקבוצה), אלא רק את החלל עצמו. עניין אחד שכבר התבהר הוא שהמקום החדש צפוי להיות מסעדה לכל דבר ולא סטריט פוד בדומה לדוכן בשרונה, והוא צפוי להיפתח מיד אחרי החגים. "אנו שמחים להודיע שרכשנו את מבנה מסעדת הרברט סמואל תל אביב מחברת עדי'ס לייף סטייל. קונספט המקום מתגבש בימים אלה ויהיה מושפע מהמטבח ההודי. כמו כן, שמה של המסעדה החדשה צפוי להתפרסם בקרוב. יונתן רושפלד מברך את עדי שטראוס באופן אישי ואת הקבוצה שעוברת למשכנה החדש ביפו", מסר הבוקר גיא בליס, אחד השותפים העומדים מאחורי קפטן קארי. 

כזכור, מערכת היחסים בין רושפלד לקבוצה הסתיימו לפני כשנה וחצי, אחרי שרושפלד שימש כשף הראשי של הקבוצה והפעיל איתה יחד ארבע מסעדות: טאפאס אחד העם, מסעדת עלמה, הרברט סמואל תל אביב והרברט סמואל הרצליה. הרברט סמואל תל אביב תמיד נחשבה למסעדת הדגל של הקבוצה, ולאחר הפרידה המתוקשרת הפעיל רושפלד את מסעדת ארוחת הערב אותה סגר אחרי חצי שנה בלבד, ולפני שלושה חודשים פתח את הדוכן ההודי קפטן קארי בשרונה מרקט

>> לכל חדשות האוכל