מסעדת טוטו (צילום: ירון ברנר)
הפעם זאת לא תהיה מסעדת יוקרה כמו טוטו | צילום: ירון ברנר

אחרי שהצליח להשיב למסעדת טוטו את תהילתה (ואף זכה במקום הראשון בפרויקט המסעדות הטובות בישראל שלנו), השף ירון שלו ממשיך להתחזק - והפעם עם מיזם חדש ענקי ורציני במיוחד. בחודשים הקרובים עתיד השף לפתוח מסעדה חדשה מול בית המכס העתיק בתל אביב, בחלל רחב ידיים בקומת הכניסה של בניין חדש בפינת הרחובות לבונטין והרכבת בעיר, ליד מאפיית פיס אוף קייק.

בואו לבקר אותנו גם בפייסבוק

השם של המסעדה החדשה טרם נקבע, והתפריט נמצא בימים אלה בשלבי גיבוש. מה שאנחנו כן יודעים לספר הוא שבהתאם לאזור שמאופיין בקהל צעיר יחסית, הפעם לא יהיה מדובר במסעדת יוקרה אלא במסעדה שתציע מגוון חוויות אכילה - גם בגזרת העיצוב, שישתנה מחלק לחלק בתוך המסעדה הרחבה, וגם בגזרת המנות. בהתאם לתפיסה הזאת יהיה כאן מספר לא קטן של חללי ישיבה וגם בר רחב ידיים במיוחד.

עוד באוכל טוב:

ירון שלו (צילום: ירון שלו, אינסטגרם/צילום מסך)
אורח חדש במתחם גן החשמל. ירון שלו | צילום: ירון שלו, אינסטגרם/צילום מסך

שלו אינו השף הראשון שהבחין בעליית המניות של האזור שסובב את גן החשמל. מסעדת הטאקרייה המקסיקנית של האחים ירזין פועלת כאן בהצלחה כבר כמה שנים, והשף ישראל אהרוני עתיד לפתוח במבנה סמוך ממש בקרוב את הסניף השני והגדול יותר של מזללת הראמן שלו, שיתפקד גם כסאקה בר ויציע מלבד מרקי ראמן ומנות ראשונות עוד מגוון מנות אסייתיות.

החדשות על ההתפתחות החיובית של שלו משמחות אותנו במיוחד, לאור השנתיים האחרונות והלא פשוטות שעברו על השף - שבמהלכן עזב שלו את טוטו (את מקומות תפס אז השף מושיק רוט), חווה התמכרות לסמים ולאחר מכן שב להוביל את המסעדה במפתיע. מהיכרותנו עם שלו, גם המסעדה החדשה, כמו טוטו המוצלחת, תהיה פרויקט אוכל רציני ומרתק במיוחד. 

מהשף ירון שלו לא נמסרה תגובה.

>> לכל חדשות האוכל