עברו כבר כמה חודשים מאז סיפרנו לכם כאן על ההשתלשלות שהפתיעה את זירת המסעדנות המקומית, במסגרתה רכשו השף יונתן רושפלד וקבוצת מסעדת הסטריט פוד ההודית שלו קפטן קארי את הנכס בו פעלה מסעדת הרברט סמואל בתל אביב מידי מקבוצת המסעדנות עדיס לייף סטייל.

מאז ההכרזה של רושפלד וקבוצת קפטן קארי עברו לא מעט חודשים במהלכם נכנסה לתמונה הסבוכה גם תסבוכת משפטית אליה נקלעו רושפלד והקבוצה מול עדיס לייף סטייל, זו שכידוע העסיקה את רושפלד בעבר במספר מסעדות אותן הוא הוביל.

קפטן קארי (צילום: דף האינסטגרם של קפטן קארי)
איך אומרים בהודית תתחדש? | צילום: דף האינסטגרם של קפטן קארי

מוקדם יותר היום הגיעו שתי קבוצות להסכמה, ופרויקט חלל הארוחות החדש של רושפלד ושותפיו לקפטן קארי (שפועלת כרגע בשרונה מרקט בתל אביב) יצא לדרך באופן רשמי. עוד נודע הערב כי שם המקום החדש שיפתח בחלל של הרברט סמואל לשעבר הוא ג'ונתן פוד קלאב._OBJ

על פי גורמים בקבוצה, המקום החדש עתיד להיפתח לפעילות ב-1.2.2017, לאחר סיום השיפוצים בחלל. בניגוד לקפטן קארי המשוחררת של רושפלד ושותפיו מוש בודניק ועמית לביד (סושיאל קלאב תל אביב), ג'ונתן פוד קלאב עתיד להפוך לחלל ארוחות מסקרן שישתנה בכל פעם. האירוע הראשון תחת קונספט צבעוני של חנות תבלינים ססגונית בשם מיסטר קומאר. 

מה זה אומר? רושפלד לא מתחייב כאן על פעילות יומית או כל פעילות סדירה אחרת שמאפיינת מסעדה, והמקום יפעל בכל פעם במתכונת של ארוחות נושא שיתקיימו ככל הנראה אחת למספר שבועות (הראשונה שבהן תתקיים ביומיים הראשונים של פברואר).

בהמשך לרעיון ארוחות הנושא, יארח רושפלד בכל פעם שפים ואורחים שונים, וישנה בכל פעם את הקונספט של הארוחה, כך שבשונה מהבטחות העבר, לא תעסוק המסעדה רק בעולמות מטבחי התבלינים אלא תיגע במגוון רחב של נושאים קולינריים שונים. סקרנים? מבולבלים? גם אנחנו, אבל נמשיך לעדכן בכל התפתחות.

מיסטר קומאר. קויפמן 6, תל אביב. לא כשר

>> לכל חדשות האוכל