אל הכנאפה של פרח רסלאן כולנו נחשפנו בשלבים המוקדמים של "מאסטר שף". במחשבה שנייה "נחשפנו" זאת מילה קצת לקונית בהתחשב בתגובה שהמנה הזאת עוררה בנו, ואנחנו בטוחים שגם בכם (בעיקר קיווינו שהמסך ייפתח לשניים ונוכל להיכנס פנימה). אז החדשות הטובות הן שעכשיו הכנאפה של פרח הפכה ממנה שמקנאים בשופטים שזכו לנגוס בה לפנטזיה מוחשית שממתינה לכם בצפון הארץ, בדוכן חדש באגמון מרקט.

כנאפה כעכ  (צילום: יותם שחר וגל פרץ ,  יח"צ)
מיוחד ומשביע. כנאפה לבנוני | צילום: יותם שחר וגל פרץ , יח"צ


כנאפה בכעכ של פרח ראסלן אגמון מרקט  (צילום: יותם שחר וגל פרץ ,  יח"צ)
את הכעכ עושים פה במקום | צילום: יותם שחר וגל פרץ , יח"צ

כנאפה כעכ פרח ראסלן  (צילום: יותם שחר וגל פרץ ,  יח"צ)
כנאפה כעכ של פרח ראסלן | צילום: יותם שחר וגל פרץ , יח"צ

המקום החדש של פרח, כעכ כנאפה, נפתח לפני כמה שבועות כפופ אפ זמני, ועם הזמן התבסס עד שהפך לחלק קבוע משוק האוכל הצפוני, הממוקם בסמוך לאגמון החולה. הכנאפה שלה, כפי שאתם בוודאי זוכרים, היא כנאפה בסגנון לבנוני, שמוגשת בתוך לחמנייה בסגנון בייגלה בציפוי שומשום - בערבית כעכ. ועכשיו רק דמיינו את השילוב בין הלחמנייה, הסירופ המתוק העשיר במי זהר והכנאפה החמה והגבינתית. זה לא יכול להיות לא טעים, וזה גם משביע מאוד.

פרח רסלאן  (צילום: אבישי פינקלשטיין, מאסטר שף)
צילום: אבישי פינקלשטיין, מאסטר שף


_OBJ

פרח מכינה את הכנאפה שלה על בסיס בצק סולת ולא שערות קדאיף, ואת הכעכ היא אופה בעצמה. כרגע מוגשת במקום רק מנת הכנאפה, אבל בעתיד היא לא שוללת את האפשרות שתרחיב את ההיצע. מחירה של הכנאפה 30 שקלים, או 20 למי שמגיע לא מספיק רעב ומעדיף את המנה שלו בצלחת, בלי לחמנייה.

הדוכן של פרח פועל בסופי שבוע בלבד, בין השעות 11:00 ו-16:00 בשישי, ובשבתות מ-11:00 ועד 19:00. אם גם אתם התלהבתם מהאוכל המיוחד שפרח התקינה ב"מאסטר שף", אנחנו משערים שתגיעו לכאן בטיול הבא שלכם לצפון, ואם מתחשק לכם גם ללמוד איך מכינים אוכל לבנוני, ובייחוד את הכנאפה המדוברת, פרח מעבירה בדוכן שלה גם סדנאות בישול.

כעכ כנאפה. אגמון מרקט, צמוד למלון גליליון, כביש 90 (סמוך לאגמון החולה). 04-8377770