רחובות היא עיר שעושה הרבה מאוד כבוד לפיצות טובות. מעבר לפבריקה, פיצת השף הנפוליטנית שמשגשגת בעיר, פועלת בה גם פיצה אלה פלה שמציעה פיצה מלבנית ופריכה. כעת, חוברת להיצע גם פיצרייה חדשה בשם מטרו פיצה, ששייכת לזוכה העונה האחרונה של משחקי השף אביתר מלכה והמתמודד שכיכב לידו בגמר יהונתן שרביט. השניים, שלקחו את מערכת היחסים מהמסך אל החיים האמיתיים, החליטו לחבור יחד למקום משותף. 

המקום נקרא מטרו פיצה ומגישים פה פיצה מלבנית מסוגים שונים. למעשה מדובר במתחם אוכל שנמצא בקריית המדע בעיר, ובתוכו ישנה גם מסעדת המבורגרים שנקראת באלי בורגר. בקיצור, תחת קומפלקס אחד אפשר למצוא כמה מהמנות הפופולריות ביותר בישראל מפיצה, דרך המבורגר ועד כריכים.

מטרו פיצה ובאלי המבורגר יהונתן ואביתר  (צילום: גיל אבירם,  יח"צ)
מתמודדים שהפכו לחברים | צילום: גיל אבירם, יח"צ
מטרו פיצה ובאלי המבורגר רחובות  (צילום: גיל אבירם,  יח"צ)
יש גם המבורגר תחת השם באלי בורגר | צילום: גיל אבירם, יח"צ

בין הפיצות שניתן למצוא במטרו פיצה: מרגריטה קלאסית, פיצה פפרוני, פיצה עם ראגו פטריות, פיצה עם תבשיל תרד ובצל מקורמל ופיצה גבינות עם מוצרלה וסטרצ'טלה. באגף של באלי בורגר התפריט מתמקד בבשרים: מהמבורגר קלאסי שמוגש בלחמניית בריוש, דרך צ'יזבורגר, המבורגר בתוספת חזה אווז ומרמלדת אגסים ועד המבורגר טבעוני על בסיס ביונד מיט.

מטרו פיצה ובאלי המבורגר כריך  (צילום: גיל אבירם,  יח"צ)
וגם כריכים | צילום: גיל אבירם, יח"צ

בנוסף, נמכרים במקום גם כריכי בשר כמו כריך קורנביף, כריך סלופי ג'ו, כריך בלחמניית המבורגר במילוי תבשיל אונטריב, כריך קריספי צ'יקן בורגר וכן מבחר מוצרי עוף מטוגן כמו כנפיים, דלי עוף מטוגן או נאגטס.  

מטרו פיצה ובאלי בורגר יפתחו רשמית בתחילת שבוע הבא ובהמשך יפתחו גם למשלוחים לאזור. בנוסף, בהמשך יפתח למקום אגף נוסף שיתמקד כל פעם בסוג אוכל אחר ובו מתכננים זוג החברים גם לארח קולגות.

מטרו פיצה, באלי בורגר. אופנהיימר 10, קריית המדע, רחובות. לא כשר