אם יש מקום אחד בסצנת אוכל הרחוב בישראל שהוא קונצנזוס, זה כנראה הקוסם בתל אביב. תורים ארוכים שמשתרכים מהכניסה כאן בכל רגע נתון, אם בשעות הצהריים המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות. וזה כי כל אחד יכול למצוא כאן משהו שהוא אוהב- מנת פלאפל או שווארמה, בוריק צמחוני פריך, סלט בריא או בכלל תבשיל בצלחת. יעידו על כך גם טובי השפים בארץ שהמקום הפך לחביב עליהם במיוחד במהלך השנים.

יש לנו פייסבוק, בואו לבקר

כעת, לראשונה מאז הפתיחה של המקום לפני 15 שנים, מתרחב אריק רוזנטל, הבעלים, לעסק נוסף, חדש ומפתיע במיוחד. רוזנטל, שהתבטא פעמים רבות בעבר כנגד התרחבות, החליט שבמקום לפתוח סתם עוד סניף, הגיע הזמן להצטרף לשפים כמו יונתן רושפלד שחבר למתחם האירועים ריי, עומר מילר שמפעיל את קייטרינג בזאר, וקבוצת מחניודה של אסף גרניט שפתחה לאחרונה קייטרינג מצליח, ולצלול עמוק לעולם הקולינריה של אירועים.

 

הקוסם בסניף חדש
עסק חדש, קסמים חדשים

עוד באוכל טוב:

הקייטרינג של הקוסם ייקרא הקוסם the magic show ויחל לפעול ממש בשבועות הקרובים. הוא יציע, בדומה לאוכל המוגש במקום, סטריט פוד ישראלי כשר, ברמה גבוהה. עם אפשרויות רבות גם לצמחונים, טבעונים ונמנעים מגלוטן. כך למשל, ניתן יהיה למצוא כאן את הבוריק המפורסם של המקום; מנת חציל נוסח הקוסם; פלאפל, שווארמה או סביח בפיתה; חומוס עם תוספות שונות; ודג מרוקאי וחלה אישית.

 "כבר הרבה מאוד שנים פונים אליי לקוחות שמבקשים את הידע המקצועי והמוניטין שלי באירועים שלהם", אומר רוזנטל, "וכשלפני חצי שנה חשבתי על לפתוח עוד סניף או עוד מקום, הבנתי שזה לא אני. אז כשחשבתי מה עוד בא לי לעשות ולחוות במקביל למסעדה, הבנתי שאני מעוניין להיכנס לתחום האירועים. וזה מה שהחלטתי לעשות. קייטרינג שפונה לכולם והוא נטול התחכמויות".

לפרטים נוספים: 0508886600,themagicshow@hakosem.org.il

>> לכל חדשות האוכל