אומנם זמן קצר מאוד אחרי השקתה המחודשת של רשת המזון המהיר KFC בישראל נחתה בישראל הקורונה והעיבה על הפתיחה המרעישה של הסניף הראשון, אבל הרשת לא נתנה למגיפה העולמית לגנוב לה את הרעם והמשיכה גם בשנה החולפת לפתוח עוד ועוד סניפים בישראל.

מתכונים לפסח

כעת, אחרי סניפים בנצרת, ירכא, דליית אל כרמל ובאקה, פותחת הרשת סניף חמישי וחדש בדרום הארץ, במתחם הסינמה סיטי של באר שבע. הסניף כולל 90 מקומות ישיבה (ניתן לאכול במקום או להזמין טייק אוויי, ובהמשך תהיה גם אופציה למשלוחים לבאר שבע והסביבה). בנוסף, לראשונה בארץ, עם פתיחת בתי הקולנוע (בתקווה שגם הפריבילגיה הזאת תשוב אלינו במהרה) הסניף הדרומי יציע גם מנה ייעודית לאכילה בזמן הצפייה בסרטים.

קלאסיק זינגר בורגר ב-KFC החדש (צילום: רשת KFC, יח"צ חו"ל)
עכשיו גם בבאר שבע | צילום: רשת KFC, יח"צ חו"ל

לא קצת מוזר לפתוח מסעדה חדשה במתחם בתי קולנוע כשהם בכלל לא פועלים?
"אנחנו דווקא מסתכלים על דברים הפוך", מסביר מנכ"ל KFC בישראל עומר זיידנר, "כל תקופת הקורונה לא הפסקנו לעבוד אפילו לדקה. הקורונה תפסה אותנו חודש וחצי אחרי פתיחה וזה כמובן לא מצב אידיאלי לאף אחד, אבל הקניון במתחם סינמה סיטי בבאר שבע והמסעדות מסביב מתחילים להיפתח ולדעתנו גם בתי הקולנוע ייפתחו מהר ממה שחושבים".

כמה הקורונה עיכבה את תוכניות ההתרחבות שלכם בארץ?
"היא לא עיכבה אותנו, בנינו את הסניפים הבאים ואת תראי ככל שהשנה תמשיך שנפתח יותר ויותר סניפים במגוון אזורים בפריסה גיאוגרפית רחבה בארץ. היינו בצפון, עכשיו דרום וגם נגיע למרכז. זה לא שינה לנו יותר מדי את התוכניות".

על אף השמועות, תל אביב ספציפית היא לא יעד השנה?
"מה שיותר מעניין אותנו זה להיות באזורים נרחבים. פתיחה בעיר כזאת או אחרת זה פאסה. אנחנו עם תוכניות גדולות שנים קדימה והמותג צובר תאוצה בישראל. אני יכול להגיד בפה מלא אחרי שנת פעילות ראשונה בארץ שאנחנו מקבלים פידבקים מצוינים מהלקוחות שלנו ומצליחים לעמוד בציפיות, ומכאן רק נתרחב. הסניף הבא ייפתח עוד חודש-חודשיים".

KFC. מתחם סינמה סיטי. באר שבע