השף עומר מילר חוזר לשדרות רוטשילד, אבל הפעם בגרסה קצת אחרת. לאחר שסגר את מסעדת שולחן היוקרתית בחודש אפריל האחרון, מילר חבר למסעדן ואיש חיי הלילה דוד טור (קפה אירופה, שיפודי אירופה, דא דא ודא, החתול והכלב והברקפסט קלאב בתל אביב) במיזם אוכל רחוב חדש שעתיד לכבוש את השדרה התוססת ביותר בישראל.

המקום ייקרא סוסו (או בשמו המלא, SUSU & SONS) ויגיש ארוחות המבורגר מושחתות, לצד מבחר מצומצם של מנות סטריט פוד נוספות שהולכות טוב עם או לצד הקציצה או הצ'יזבורגר, שהם מהות החוויה פה. סוסו אנד סאנס תתמקם בבוטקה המעוצב שבמרכז הרחבה הפתוחה הנאה של הרחובות רוטשילד והרצל, ותחל את פעילותה ממש בתחילת חודש דצמבר הקרוב.

על פי מקורבים לשותפים, בית ההמבורגרים החדש עתיד לפעול 24 שעות ביממה, מדי יום, במטרה להציע ארוחת המבורגר שווה לכל העוברים והשבים הרבים באזור - אנשי עסקים שצריכים לחטוף משהו על הדרך כמו גם בליינים רעבים שמעוניינים להוריד את רמות האלכוהול בדם. כחלק מהקונספט הקליל והלא יומרני ארוחה במקום, שכוללת המבורגר וצ'יפס, תתומחר באופן מתון, סביב 40 שקלים.

בפתיחה של סוסו מצטרף מילר לרשימה ארוכה של שפים מוכרים שפתחו בשנים האחרונות מקומות עם אוכל רחוב משובח ולא יקר. כך, למשל, השף יובל בן נריה עם מיאזקי האסייתית ברמת החייל, השף דיוויד פרנקל עם פרונטו קיוסקו, גם היא בשוק צפון ברמת החייל, השף ישראל אהרוני עם הירו ראמן שלו (שפותח בקרוב סניף שני ורשמי יותר בתל אביב) והשף שגב משה עם שלושת דוכני שגב קונספט שפועלים בשרונה מרקט. מילר, מצדו, החליט שלא להתמקם במתחם או שוק אוכל ולהשתלט על פיסת נדל"ן לוהטת ועצמאית.

בנוסף לסוסו אנד סאנס נמצאים מילר וטור, כפי שכבר סיפרנו לכם, בעיצומו של תהליך לפתיחת מקום נוסף, בחוף הים של תל אביב. הפתיחה הרשמית של המסעדה, שעוד אין לה שם רשמי ונמצאת על חוף פרישמן בעיר, נדחתה לתחילת השנה האזרחית הקרובה. לאחר שיפוץ מקיף שנערך במקום והגיע לסיומו בתקופה האחרונה.

מעומר מילר נמסר: אין תגובה.

SUSU & SONS. סוסו אנד סאנס. פינת הרחובות רוטשילד והרצל, תל אביב. 24 שעות ביממה. לא כשר