גם אם לא טעמתם בעצמכם את כריך הביצים המפורסם של איציק ורותי ברחוב שינקין בתל אביב, ודאי לפחות שמעתם עליו. אתמול עלה הכריך לכותרות באתר וואלה, בטענה כי הועתק על ידי עומר מילר ונמכר בסניף סוסו אנד סאנס" החדש באלנבי 62.

בסניף המדובר של "סוסו אנד סאנס", אכן מתנוסס שלט גדול עם הכיתוב סוסו "איציק ורותי" - לחמנייה עם שומשום, סלט ביצים, בצלים מקורמלים בשמאלצ, ירקות טריים וסחוג. לא ממש ניסיון להסתיר. פנינו אל שולי שחף, שהיא ובעלה דודי הם הבעלים הנוכחיים של "איציק ורותי" ואל עומר מילר בשביל להבין מה קרה שם: "כל הדבר יצא מפרופורציה.ביקשתי אישור, הם נתנו את אישורם. אנחנו חברים 20 שנה בערך, הם אוהבים אותי, אני אוהב אותם. כשביקשתי הם הסכימו, אחר כך הם אמרו שהם חשבו על זה פעם נוספת והחליטו שזה לא להם."

בינתיים, יש לכם עד יום ראשון הקרוב הזדמנות לאכול בסוס את הכריך המדובר, אבל בכל מקרה - הכריך המפורסם יחכה לכם, כמו תמיד, אצל איציק רותי בשנקין.

View this post on Instagram

יודעות מה עוד יש בסוסו אלנבי, מלבד כל הדברים הכי טובים בעולם? עובדים חתיכים בקטע לא נורמלי שכל אחד מהם הוא פנינת הדור. מוזמנות ומוזמנים למצוא חתן, גרוש, שותף לחיים. המקרה הכי גרוע תלכו הביתה עם צ׳יפס בטטי #susuandsons

A post shared by SUSU & SONS (@susuandsons) on

View this post on Instagram

אם היה לי ילד הייתי שולח אותו לדודי ושולי שיכינו לו כריך לבית ספר ושיעזוב אותי באמא שלי, מה? אין לי עבודה על הראש? אין לי צרות משלי? למה בכלל אתה הולך לבית ספר? ממיותר לחלוטין! לא תלמד שם כולם נורמלי. עזוב, קח ספר טוב, תקרא לפני השינה, בוא עם אבא לים תפתח כישורים חברתיים, תלמד לגלוש, תתאמן, תלמד שפה ותעזוב את מערכת החינוך. וכן, עדיין לך תביא כריך מאיציק ורותי יא בטלן. אוהב אותך

A post shared by Omer Miller (@omermiller) on