רשת בית הפנקייק המיתולוגית מנצלת את תקופת הקורונה דווקא להתרחבות ופותחת לראשונה רשת-בת שמתמקדת בסניפי אקספרס, בשירות עצמי בטייק אווי או במשלוחים. סניפי הרשת החדשה יפתחו ברחבי הארץ בהמשך השנה אך הסניף הראשון, במושב שומרה שבצפון, כבר פעיל.

הרשת תיפתח רשמית בקיץ והיא עתידה להתחלק לשניים: סניפים חלביים שמתמקדים בפנקייקים מתוקים ומלוחים, סלטים, כריכים וארוחות בוקר וסניפים בשריים שיציעו שלל פנקייקים בגרסת פרווה, וגם פנקייקים עם המבורגרים מסוגים שונים. 

מבין שלל הסניפים הרגילים של בית הפנקייק (נתניה, הרצליה, באר שבע, ירכא ויבנה) כרגע, לאור מגבלות הקורונה, רק הסניפים בנתניה והרצליה פעילים במתכונת משלוחים וטייק אווי בלבד. סניף האקספרס בשומרה, כאמור, פתוח אף הוא ואחריו יפתחו סניפי אקספרס בפתח תקווה ובעפולה.

בתפריט החלבי של רשת האקספרס מציעים פנקייקים עם תוספות כמו ריבת חלב; חמאת בוטנים; קוקוס קלוי; חלווה; שוקולד לבן; פירות יער; לוטוס; תפוחי עץ; נוטלה; קליק; אגוזים; וגם פנקייק אלפחורס; פנקייק פבלובה; פנקייק בננה נוטלה; פנקייק חמאת בוטנים ופירות יער; פנקייק אוראו; ופנקייק במבה נוטלה. לצד הפנקייקים המתוקים יש כאן גם פנקייקים חלביים מלוחים כמו פנקייק גבינה צהובה; פנקייק פיצה; פנקייק גבינה בולגרית ופטריות ופנקייק עם ביצים.

בסניפים הבשריים מציעים כריכי פנקייק במילוי נקניקיות או המבורגר, ויש גם ווריאציה טבעונית של ביונד מיט. הסניף החדש שנפתח בשומרה אינו כשר ופתוח גם בימים שישי ושבת, כך שהוא מגיש את שני התפריטים תחת אותה קורת גג.   

בית הפנקייק המקורי אקספרס. שומרה. 0504590444. לא כשר