מי השף הישראלי שמצטרף לצוות השופטים של "מאסטר שף אוסטרליה"?

השף הישראלי יותם אוטולנגי רושם עוד כיבוש מרשים ומצטרף כשופט ל"מאסטר שף אוסטרליה" – אוטולנגי, שנולד בירושלים ועבר לאנגליה לפני כ-15 שנה נחשב היום לאחד השפים המפורסמים והמצליחים בעולם. הוא מחזיק ב-5 מסעדות ומעדניות מצליחות בלונדון, ופרסם עד היום שישה ספרי בישול שהפכו לרבי מכר בכל העולם ואף צילם סדרה של תוכניות לרשת ה-BBC, בין היתר על המטבח הישראלי. כעת צפוי אוטולונגי לטוס לאוסטרליה ויצטרף לצילומי העונה התשיעית של התוכנית המצליחה, שהיא אחת התוכניות הנצפות ביותר ביבשת הדרומית. כבוד.

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות האוכל של ישראל

האם העוגה של דונלד טראמפ מועתקת מברק אובמה?

משפחת טראמפ נתקלה בסוף השבוע בעוד סיפור העתקה. אחרי שמלאניה גנבה את הנאום שלה ממישל אובמה מסתבר שגם עוגת ההשבעה של טראמפ לא ממש מקורית. העוגה המפוארת שאותה חתך טראמפ בטקס ההשבעה צופתה בכוכבים ובחותם הנשיאותי ומתנשאת לגובה 9 קומות, והיא דומה בצורה חשודה למדי לעוגה שהוגשה בטקס ההשבעה השני של הנשיא אובמה לפני ארבע שנים. הקונדיטור שיצר את העוגה לאובמה, דאף גולדמן, העלה לחשבון הטוויטר שלו ציוץ שמשווה בין שתי העוגות – המאפייה שהכינה את העוגה לטראמפ מיהרה להגיב ולטעון שלא מדובר בהעתקה אלא פשוט במתן כבוד לעוגה המקורית שהייתה מרשימה כל כך עד שלא נשארה להם ברירה אלא לשחזר אותה.

Pita Perfection on this sunny Sunday ���� (by @fooddeco) #theavocadoshow #amsterdam #openingendoffebruary

A photo posted by The Avocado Show �� (@theavocadoshow) on


Avocado Burger baby! ������ Tag a friend who would love this (by @frei_style) #theavocadoshow #amsterdam #avocado #vegan

A photo posted by The Avocado Show �� (@theavocadoshow) on


הקסם הירוק: באמסטרדם תיפתח מסעדה שמוקדשת כולה לאבוקדו
והנה משהו מעט יותר מזין מבצק סוכר - האבוקדו כבש את עולם האוכל בסערה בשנה החולפת, וברשת האינסטגרם תמצאו היום לא פחות מ-5 מיליון תמונות עם התיוג "אבוקדו". עכשיו, סוף סוף, הוא מקבל מקום משלו; באמסטרדם ייפתח בקרוב בית הקפה The Avocado show, שיוקדש כולו לפרי הירקרק והבריא, עם מנות כמו המבורגר בלחמניות אבוקדו מאודות, צ'יפס אבוקדו עם מיונז חריף, מוס שוקולד עם אבוקדו וכמובן טוסט עם אבוקדו, שכאן בארץ זו ארוחת ערב שמכינים בבית בחמש דקות אבל בעולם, מסתבר, זו מנה של מסעדה. לפי התמונות בכל מקרה, זה נראה כמו מקום מרשים במיוחד.

"חדשות האוכל של ישראל", ראשון עד שלישי, 15:45, ערוץ 2.