היה שווה לחכות: אחרי לא מעט עבודה ואחרי פופ-אפ מוצלח במיוחד, השפית מנאל איסמעיל, מהמתמודדות הבולטות ביותר בעונה התשיעית של מאסטר שף, פותחת מקום קבוע בו נזכה - ובאמת מדובר פה על זכייה שלנו הסועדים - לאכול ממיטב הגרסאות הנהדרות של מנאל למנות הדגל של המטבח הערבי.

איסמעיל הייתה, כאמור, מתמודדת מאוד פופולרית בריאליטי הבישול ולדעת רבים הודחה מוקדם מדי. במהלך התוכנית היא הרשימה עם שלל מתכונים מהמטבח הערבי ולכן, לפני כמעט שנתיים, כשהשיקה לראשונה פופ-אפ חגיגי בשרונה מרקט עם מנות מהמטבח הערבי מעשה ידיה, הוא הפך להצלחה מסחררת ומה שעתיד היה להימשך חודש בלבד, נמשך הרבה יותר מזה.

מנאל אסמעיל בשרונה מרקט (צילום: איתמר גינבורג, יחסי ציבור)
מנאל אסמעיל בשרונה מרקט | צילום: איתמר גינבורג, יחסי ציבור
מנאל. בישולים ביתיים (צילום: איתמר גינבורג, יחסי ציבור)
מנאל. בישולים ביתיים | צילום: איתמר גינבורג, יחסי ציבור

כבר אז היה ברור שהצעד הבא, לצד השתתפות בפסטיבלים ובאירועים קולינריים נוספים דוגמת פסטיבל "נשים יוצרות" בו לקחה חלק החודש, הוא פתיחת מקום קבוע משלה - וכעת זה קורה, במקום שפתח לה את הדלת בפעם הראשונה עם הפופ-אפ הזמני, שרונה מרקט. במקום החדש, מנאל منال, יוגש אוכל ערבי מקומי שמתאים לאוכלי בשר,דגים וגם לצמחונים.

מנאל. קובה שמאיה (צילום: איתמר גינבורג, יחסי ציבור)
מנאל. קובה שמאיה | צילום: איתמר גינבורג, יחסי ציבור

בין המנות שיוגשו במנאל: שישברק קלאסי ממולא בשר טלה עם תבשיל יוגורט שום ולימון (50 שקלים), שישברק פילה לברק עם רוטב יוגורט מוקרם (50 שקלים), מסחאן עוף מבושל בריבת בצל סגול, סומאק ושמן זית על לחם טאבון ושקדים (50 שקלים), מנסף - תבשיל בשר כבש /בקר עם ואורז הל וצנוברים (60 שקלים), מקלובה עוף עם אורז בבישול ארוך בתוספת כרובית, חציל ושקדים מטוגנים (50 שקלים), 3 סוגי קובה: קובה בורגול מטוגנת במילוי בשר, קובה לבנייה וקובה נייה (49 שקלים), כנאפה חברונית (25 שקלים) ועוד. 

מנאל. מקלובה, מסחאן, מנסף ועוד (צילום: איתמר גינבורג, יחסי ציבור)
מנאל. מקלובה, מסחאן, מנסף ועוד | צילום: איתמר גינבורג, יחסי ציבור

מנאל. אוכל ערבי מקומי (צילום: איתמר גינבורג, יחסי ציבור)
מנאל. אוכל ערבי מקומי | צילום: איתמר גינבורג, יחסי ציבור

בימי שישי יוצעו קופסאות מעמולים בעבודת יד ותבשילים ביתיים לרכישה הביתה, ובימי שבת תוגש מנת אנטריקוט מיוחד עם לחם ביתי, עגבניות ובצלים על האש. כיף גדול.

מנאל. שישברק (צילום: איתמר גינבורג, יחסי ציבור)
מנאל. שישברק | צילום: איתמר גינבורג, יחסי ציבור

מנאל. שרונה מרקט, תל אביב. ראשון-רביעי 10:00-22:00, חמישי 10:00-23:00, שישי 09:00-16:00 ושבת 10:00-22:00.