אחרי שהמזנון של אייל שני והפיתות הממכרות שלו הפכו לקונצנזוס, ואבי לוי הגיע לתל אביב עם צ'יריפום ופיתות החלה השמנמנות שלו, גם זוג השפים דודו אלמקיאס ויוסי שטרית החליטו לפתוח מסעדת סטריט פוד חדשה בה יגישו פיתות בווריאציות משלהם.

דודו אלמקייס יוסי שטרית (צילום: דן לב,  יחסי ציבור )
באים לרמת גן. שטרית ואלמקייס | צילום: דן לב, יחסי ציבור

יש לנו פייסבוק, בואו נקשקש

שטרית ואלמקיאס, מוכרים יותר כצמד דוד ויוסף, בעלי מסעדת דוד ויוסף במרכז תל אביב. את מסעדת אוכל הרחוב החדשה שלהם, החליט הצמד למקם במתחם הבורסה ברמת גן, אזור שלא ידוע בזכות הסצנה הקולינרית המבעבעת שלו, למרות הפוטנציאל הגדול שלו. המסעדה החדשה נמצאת בימים אלה בשיפוצים ותיפתח לקראת חודש ספטמבר.

עם פתיחת דוד ויוסף סטריט פוד, מתכננים השפים לחזור למקורות ולבשל אוכל כשר עליו גדלו בבית, בתמחור מתון ועם שפע של תבשילים. כך למשל, פיתה עם עוף מפורק בתנור, פיתה עם קבב עיראקי, פיתה עם ערוק של סבתא אבלין של השף שטרית וגם מפרום, טנזיה מרוקאית ועוד.

עוד באוכל טוב:

בצהריים יפנה המקום לעובדי המשרדים בסביבה ויהווה אופציה מהירה ומשביעה לארוחת צהריים בעוד בשעות הערב מתכננים דוד ויוסף להקליל את האווירה ולהגיש תפריט של יינות ישראלים וקוקטיילים עם שפע מאזטים כגון כבד קצוץ, סלט כרובית או טרטר חצילים. בימי שישי, יוכן במקום אוכל לרכישה הביתה לסופ"ש.

דוד ויוסף (צילום: בועז לביא,  יחסי ציבור )
חגיגת אוכל רחוב | צילום: בועז לביא, יחסי ציבור

עם פתיחת דוד ויוסף סטריט פוד יחלקו השפים את זמנם בין שתי המסעדות שלהם, דוד ויוסף דאונטאון ומסעדת הרחוב החדשה. לפחות לרגע זה, התכניות לפתיחת מסעדה בלונדון, עליה הכריזו השניים מוקדם יותר השנה, ירדו מהשולחן.  

דוד ויוסף סטריט פוד. היצירה 26 רמת גן. טלפון: אין עדיין . ראשון- חמישי 12:00-00:00, שישי 12:00-כניסת השבת. כשר.

>> לכל חדשות האוכל