ויטרינה (צילום: נמרוד סונדרס, אוכל טוב)
כל הטוב הזה, בקרוב גם בלילנבלום. ויטרינה | צילום: נמרוד סונדרס, אוכל טוב

כשעוברים ברחוב אבן גבירול בתל אביב, אפשר לזהות את מוסד אוכל הרחוב הוויטרינה ככוך הקטן שמחוץ לו משתרך באופן תמידי תור ארוך ומתיש. וזה קורה בלי לוגו נוצץ כמו של ברגר קינג ובלי מבצעים אטרקטיביים כמו צ'יפס חינם ביום ההשקה. סתם, כי מוכרים כאן כבר חמש שנים סטריט פוד מהטובים ביותר שאפשר למצוא בארץ (כפי שכבר סיפרנו לכם בהרחבה ברשימת אוכל הרחוב הכי טוב בישראל).

עכשיו, אחרי שנות פעילות ארוכות ועשרות רבות של דקות שבוזבזו בעמידה בתור, נודע כי הוויטרינה מתרחבת סוף סוף ופותחת בקרוב סניף חדש וגדול בהרבה ברחוב לילנבלום בתל אביב, במקום שבו פעל עד לאחרונה סניף של רשת ההמבורגרים וולפנייטס (שסגרה לאחרונה לשיפוצים גם את הסניף שלה ברחוב אבן גבירול בעיר).

לפי נתי מנשה, הבעלים של המקום, שיהיה אחראי גם על הסניף החדש, גם כאן יוגשו כמה מהמנות האיקוניות של המוסד: המבורגר מעולה ועטור פרסים שעשוי מנתח צוואר מיושן ומוגש עם גבינות אמנטל ורוקפור, עלי ארוגולה, ריבת בצל ורליש בלחמנייה אוורירית, צ'יפס פריך ודקיק מבטטה ומתפוחי אדמה עם גרידת לימון וסוגי המבורגר נוספים, כולל המבורגר טבעוני. הנקניקיות יישארו מחוץ לתמונה, בעוד שטאקו קוריאני חדשני דווקא ימצא את עצמו בפנים, לצד קינוח של טאקו קשיח במילוי גלידה. 

הוויטרינה החדשה תיפתח במאי, אחרי שיפוצים, ותתמקם לצד מקומות חדשים נוספים כמו מסעדת אמיליה רומנה שנפתחה לאחרונה ברחוב מקום פיצריית בית העם. ההימור שלנו? בקרוב שוב נעמוד בתור.

ויטרינה. אבן גבירול 54, לילנבלום 40, תל אביב. ראשון-חמישי 23:00-12:00, שישי 17:00-12:00. לא כשר (מספר הטלפון וזמני הפתיחה של הסניף החדש אינם ידועים).

>> לכל חדשות האוכל