אמנם התוכנית עוד לא נגמרה (רבע הגמר בשבת, אחרי החדשות, קשת 12), אך מתמודדי "מאסטר שף" כבר מתחילים למצוא לאט ובטוח את דרכם בתוך התעשייה. הקושי הכי גדול בתוכנית בישול הוא שאין לקהל בבית את היכולת לשפוט את המתמודדים, והוא יכול רק לסמוך על המומחים שטועמים את האוכל שלהם באולפן. המזל הגדול הוא שבעידן של היום נוצרה תרבות שמאפשרת אירועים קולינריים קצרים, שלא דורשים לפתוח מסעדה של ממש.

איתי דגן ונטלי מזרחי אמרל הם שניים מהמתמודדים החזקים ביותר בעונה הנוכחית של התוכנית, וכבר על המסך אפשר לראות את החיבור הקולינרי והחברי ביניהם. השניים החליטו לקחת את הקשר צעד אחד קדימה ולהביא את יכולות הבישול שלהם מהמסך היישר אל החיים האמיתיים, וחשוב מכך - אל הקהל. זוג הבשלנים החליטו לפתוח בשיתוף עם "הגפן", חצר יין מקומית ביפו, פופ אפ של יומיים שבו בישלו את המנות הטובות ביותר שלהם.

בתפריט הפופ אפ אפשר היה למצוא בין היתר מנות מפורסמות שהם בישלו בתוכנית כמו פסטה פיצ'י בצורה שעועית ירוקה של איתי וקינוח סטיקי טופי פודינג של נטלי. כמה ימים אחרי ההכרזה על הארוחה, כל המקומות נתפסו ועל פי התמונות נראה שהיה מדובר בהצלחה גדולה במיוחד. מלבדם, גם המתמודדת ליאור שנידמן הספיקה לעשות פופ אפ טוסטים ובר לוי הוזמן לבשל ארוחה מיוחד במייקרוסופט.  

איתי ונטלי פופאפ  (צילום: איתי דגן , פרטי)
צילום: איתי דגן , פרטי
איתי ונטלי פופאפ  (צילום: איתי דגן , פרטי)
צילום: איתי דגן , פרטי

נטלי ואיתי פופ אפ  (צילום: איתי דגן , פרטי)
צילום: איתי דגן , פרטי