אוסמה דלאל, מסעדת דלאל
ממשיך בינתיים במתכונת חלקית. דלאל | צילום: דרור ארצי, יחסי ציבור

יום לא משהו עובר על סצנת המסעדנות הישראלית. זה התחיל עם המסעדה של מיכל אנסקי, אחד העם 1, שתיסגר היום לאלתר לאור תסבוכת כלכלית שאליה נקלעה קבוצת רוביקון המחזיקה את המסעדה, וממשיך עם בשורות על הסגירה המצערת של מסעדת דלאל בעכו, הפעם בשל המצב הביטחוני.

בואו לפייסבוק שלנו. גם שם יש עדכונים

אוסמה דלאל, השף הצעיר של המסעדה, סיפר שהמצב הביטחוני בארץ בחודש האחרון הביא לריסוק המסעדה שבבזאר הטורקי שבעיר. דלאל ימשיך להפעיל את המסעדה עד לסוף חודש נובמבר, אך רק בסופי שבוע. במהלך התקופה הזו המסעדה תהיה פתוחה לארוחות פרטיות, בתיאום מראש. בהמשך ייקח פיקוד על המקום שף בשם עדנאן דאהר, שעתיד לשנות את שמו ואת הקונספט שלו.

סלט קישואים, מסעדת דלאל
אוכל ערבי מודרני. חבל על דלאל | צילום: מסעדת דלאלאת דלאל פתח דלאל, בן למשפחה עכואית ותיקה, כשהיה בן 23 בלבד. המסעדה פעלה מעל לשנה והיא המקום הראשון שהוביל כשף ובעלים. המקום צבר עד מהרה מוניטין מצוין בזכות בישול ערבי מודרני, אישי ומיוחד, וגרף ביקורות חיוביות משלל מבקרי אוכל ומסעדות.  

עוד באוכל טוב: 

 

למרות הסגירה, לא כל החדשות בסיפור הזה רעות; על פי דלאל, הוא וקבוצת שותפים עסקיים עתידים לחפש מקום לפתיחת מסעדה בתל אביב ברגע שהרוחות יירגעו - כך שבקרוב, אנחנו מקווים, ניתן יהיה לשוב ולאכול את האוכל של דלאל, גם אם לא במסעדה היפהפייה בלב עכו. 

אין תמונה
אהבנו אותך מאוד. גם קארם נסגרהמלבד דלאל נסגרו לאחרונה מסעדות רבות נוספות, אם בשל המצב הביטחוני הרעוע ואם בשל מצב כלכלי לא קל. כך למשל חביבתנו קארם ממעבר יבוק בתל אביב, שבעליה ארז גולד הודיע בצער בשבוע שעבר על סגירת המקום, וגם הפטיסרי הסודי של הקונדיטור אמיל אוחיון, ששב לאחרונה להפעיל עסק של קונדיטוריה מהבית, כפי שעשה בעבר.  

טלפונים לתיאום הגעה עד סוף נובמבר 04-6397345, 052-7417979, מסעדת דלאל, הבזאר הטורקי, רחוב ויצמן 1, עכו

>> לכל חדשות האוכל